• تاریخ: 2016-11-02
  • شناسه خبر: 21214
  • 391 بازدید

دورتموند و لیورپول به دنبال آزمون

ارکین نیوز-سردار آزمون موفق شد برابر ستاره های اتلتیکو،تک گل تیمش را به ثمر برساند و نکته جالب توجه حضور استعدادیابان باشگاه های لیورپول و دورتموند برای زیر نظر گرفتن این بازیکن بود. سردار آزمون به عنوان تنها بازیکن ایرا ...

ارکین نیوز-سردار آزمون موفق شد برابر ستاره های اتلتیکو،تک گل تیمش را به ثمر برساند و نکته جالب توجه حضور استعدادیابان باشگاه های لیورپول و دورتموند برای زیر نظر گرفتن این بازیکن بود.

سردار آزمون به عنوان تنها بازیکن ایرانی فصل جدید در لیگ قهرمانان اروپا، توانست در بازی برابر اتلتیکو مادرید به عنوان ضلع سوم قدرت در باشگاه اسپانیا (که سابقه نائب قهرمانی در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا را دارد)، تک گل تیمش را به ثمر برساند.

نکته جالب توجه اما حضور استعدادیابان تیم باشگاهی دورتموند و لیورپول برای زیر نظر گرفتن این بازیکن بود؛ جایی که این دو باشگاه مطرح اروپایی با اعزام استعدادیابان خود به دنبال زیر نظر گرفتن این ستاره ایرانی بودند. سردار آزمون که سومین فصل حضور خود در فوتبال اروپا را پشت سر می گذارد، پیش از این نیز بارها با اخباری مبنی بر حضور در آرسنال، تاتنهام و … همراه بود و باید دید این بار چه سرنوشتی پیش روی او خواهد بود.

توئیتر استعدادیاب های اروپایی با بازنشر پستی که توئیتر اخبار المپیک مارسی منتشر کرده، عنوان کرده که المپیک مارسی، دورتموند و لیورپول سه باشگاهی بودند که شب گذشته با زیر نظر گرفتن عملکرد سردار آزمون شرایط او را مورد بررسی قرار دادند.

آزمون که در دیدار برابر اتلتیکو مادرید با هدایت دیگو سیمئونه موفق شد قفل دروازه این تیم را بعد از سه بازی گل نخوردن بشکند،در نهایت نتوانست مانع از شکست تیمش شود و آنها در ثانیه های پایانی تساوی و تک امتیاز این دیدار را از دست دادند تا همچنان یک امتیازی در جدول باقی بمانند/ورزش۳

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست