• تاریخ: 2016-09-23
  • شناسه خبر: 20628
  • 427 بازدید

دعوت ۳ نوجوان گنبدی و گمیشانی به اردوی تیم ملی والیبال ساحلی

ارکین نیوز–سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی از دعوت ۱۲ بازیکن به مرحله نخست اردوی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان ایران خبر داد و گفت: این اردو از ۵ مهرماه آغار می شود. پرویز فرخی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری ...

ارکین نیوز–سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی از دعوت ۱۲ بازیکن به مرحله نخست اردوی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان ایران خبر داد و گفت: این اردو از ۵ مهرماه آغار می شود.

پرویز فرخی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: مرحله اول اردوی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان ایران از پنجم تا دهم مهرماه سال جاری با حضور ۱۲ بازیکن در شهرستان شاهرود برگزار می شود، در این اردو علی محمد علیزاده به عنوان مربی وامیرحسین صادقی به عنوان سرپرست حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: ۲۲ بازیکن توسط مربیان تیم های ملی نوجوانان در مسابقات قهرمانی کشور این رده سنی انتخاب شدند که در مرحله بعدی اردو ۱۰ بازیکن دیگر به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.
به گفته وی؛ اردوی دوم تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان ایران آبان ماه امسال برگزار می شود.
در پایان شش بازیکن به عنوان اعضای تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان انتخاب می شوند.
به اردوی اول تیم والیبال ساحلی نوجوانان ایران سه ورزشکار گلستانی به نام های ‘دانیال داز گنبدی و میلاد صفایی’ از گنبد کاووس و ‘عبدالمختار بوش’ از گمیشان’ دعوت شده اند.
گلستان یکی از قطب های والیبال کشور محسوب می شود ودر تمامی رده های سنی دارای بازیکنانی ثابت در ترکیب تیم های ملی است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست