• تاریخ: 2016-10-25
  • شناسه خبر: 21081
  • 879 بازدید

رضوان یارعلی و رسول یمرلی به تیم ملی والیبال ساحلی جوانان کشوردعوت شدند

ارکین نیوز-رضوان یارعلی و رسول یمرلی از گمیشان به تیم ملی والیبال ساحلی جوانان کشور دعوت شدند… به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال ساحلی جوانان با حضور هفت بازیکن برگزار خواهد ...

ارکین نیوز-رضوان یارعلی و رسول یمرلی از گمیشان به تیم ملی والیبال ساحلی جوانان کشور دعوت شدند…

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال ساحلی جوانان با حضور هفت بازیکن برگزار خواهد شد.

این اردو از ۱۳ تا ۱۸ آبان ماه به مدت شش روز در شاهرود برگزار می شود.

مازیار هوشمند به عنوان سرمربی و صابر هوشمند و مسعود احمدزاده به عنوان مربیان در این مرحله از اردو بر تمرینات تیم ملی والیبال ساحلی جوانان نظارت خواهند داشت.

در این مرحله از اردوی تیم ملی والیبال ساحلی جوانان هفت بازیکن منتخب از استان های گیلان، قزوین، گلستان و تهران حضور دارند و در مرحله دوم هشت بازیکن دیگر دعوت خواهند شد و پس از برگزاری دو مرحله اردو مربیان از بین آنان ۱۰ نفر برتر را برای مراحل بعدی انتخاب و دعوت خواهند کرد.

اسامی دعوت شدگان به نخستین مرحله اردو به قرار زیر است:
استان گلستان: رسول یمرلی و رضوان یارعلی
استان گیلان: ارشیا اکبری و احسان محمدیان
استان قزوین: محمدرضا شریفی
استان تهران: محمدرضا طهماسبی، محمدرضا مشهدی

تیم های ملی والیبال ساحلی جوانان و نوجوانان ایران خود را برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۱۸ رده سنی جوانان به میزبانی آرژانتین آماده می کنند و نمایندگان ایران در سال ۲۰۱۷ باید در پنج مرحله رقابت انتخابی قاره ای و بین قاره ای برای کسب سهمیه بازی های المپیک ۲۰۱۸ شرکت کنند.
روابط عمومی فدراسیون والیبال

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست