• تاریخ: 2015-01-20
  • شناسه خبر: 817
  • 688 بازدید

درگیری فیزیکی سرمربی تیم تعاون گنبد با خبرنگار ورزشی در سالن المپیک

ارکین نیوز-عصر امروز در محل سالن المپیک گنبد متاسفانه مربی جوان و سرشناس والیبال ایران با یک خبرنگار ورزشی نویس شهرستان گنبد درگیری فیزیکی پیدا کرد. به گزارش سایت گنبداسپورت، عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال تعاون گنبد امرو ...

img50d5fa54db3c0
ارکین نیوز-عصر امروز در محل سالن المپیک گنبد متاسفانه مربی جوان و سرشناس والیبال ایران با یک خبرنگار ورزشی نویس شهرستان گنبد درگیری فیزیکی پیدا کرد.

به گزارش سایت گنبداسپورت، عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال تعاون گنبد امروز در زمان تمرین جواهری گنبد با حضور در سالن المپیک گنبد با شیرمحمد شیروانی خبرنگار ورزشی نویس منطقه درگیری فیزیکی داشت که متاسفانه کار به شکایت این خبرنگار از مربی والیبال شده است.

شاهدان در صحنه از حمله ناگهانی عظیم جزیده به سمت شیرمحمد شیروانی خبر دادند و متاسفانه درگیری به حدی بوده که این خبرنگار ورزشی نویس گنبدی کار را به حضور پلیس کشانده و در حال پیگیری شکایت خود می باشد.

در هفته های گذشته این خبرنگار با نشر مطلبی انتقادی از باشگاه تعاون و عملکرد عظیم جزیده خبر پرحاشیه ای را منعکس داد که شاید همان خبر دلیل درگیری فیزیکی عظیم جزیده با این خبرنگار باشد.

صبح امروز قبل از این درگیری برطبق شنیده ها عظیم جزیده بخاطر موضوع حاشیه ای دیگر با محمدرضا جواهری مدیرعامل باشگاه جواهری گنبد بصورت تلفنی بحث کرده و بخاطر صحبت هایی که در این مکالمه صورت گرفته محمدرضا جواهری نیز ایشان شاکی می باشند.

موضوع حاشیه ای بحث شده بین محمدرضا جواهری با عظیم جزیده احتمالا به تمرین کردن تیم والیبال شهرداری تبریز در سالن کارگران گنبد باشد که تیم حریف این هفته جواهری گنبد در سالنی تمرین کرده است که زیر نظر عظیم جزیده می باشد. در این اتفاق موضوع جالب این است که تیم شهرداری تبریز دو روز قبل از مسابقه در گنبد حاضر شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست