• تاریخ: 2016-10-06
  • شناسه خبر: 20826
  • 977 بازدید

داشلی برون گنبد میزبان مسابقات مردان آهنین شمال کشور

ارکین نیوز-مسابقات مردان آهنین شمال کشور در ۴ بخش کنده آهنین ۱۰۰ کیلویی قلت لاستیک ۲۶۰ کیلویی کشیدن ماشین و راه رفتن با چمدان ۲۰۰ کیلویی به میزبانی بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس برگزار شد. در این بخش ها ۱۳ شرکت کننده به ...

ارکین نیوز-مسابقات مردان آهنین شمال کشور در ۴ بخش کنده آهنین ۱۰۰ کیلویی قلت لاستیک ۲۶۰ کیلویی کشیدن ماشین و راه رفتن با چمدان ۲۰۰ کیلویی به میزبانی بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس برگزار شد.

در این بخش ها ۱۳ شرکت کننده به رقابت پرداختند و رضا نادعلی، مهدی میرزایی و سعید برجی به ترتیب مقام اول تا سوم را از آن خود کردند .

بیش از ۲۰۰ نفر از مرزنشینان و بازاریان محلی بخش داشلی برون-پل از این رقابت ها استقبال پرشور داشتند .

در پایان مسابقات نیز به نفرات اول تا سوم به ترتیب حکم قهرمانی و مبلغ ۲ میلیون و پانصد هزار ریال ، ۱ میلیون و پانصد هزار ریال و ۱میلیون ریال از سوی فرمانده هنگ مرزی اترک اهداء شد.

همچنین به تعداد سه تن از مرزنشینان و مرزبانان که به صورت افتخاری در این مسابقات به زور آزمایی با مردان آهنین پرداختند هدایای نقدی و غیر نقدی اهداء شد .

پس از پایان رقابت ها، مردان آهنین شمال کشور از نقاط دیدنی نوار مرزی از جمله کریدور ریلی پست کنترل و مراقبت، میله های مرزی ایران ترکمنستان ، بازارچه مرزی و سالن ملاقات دیپلماتیک دیدن کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست