• تاریخ: 2016-09-22
  • شناسه خبر: 20619
  • 310 بازدید

خرمالی:والیبال نشسته دنیا پیشرفت کرده است/ قول مدال طلای پارالمپیک توکیو

ارکین نیوز-بازیکن گلستانی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان با بیان اینکه تیم‌های دیگر دنیا پیشرفت کرده‌اند، قول کسب مدال طلا در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را داد. آرش خرمالی پس از بازگشت به استان گلستان در خصوص کسب مدال طلای والی ...

ارکین نیوز-بازیکن گلستانی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان با بیان اینکه تیم‌های دیگر دنیا پیشرفت کرده‌اند، قول کسب مدال طلا در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را داد.

آرش خرمالی پس از بازگشت به استان گلستان در خصوص کسب مدال طلای والیبال نشسته ایران در پارالمپیک ریو در گفتکو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: تیم‌های دیگر والیبال نشسته دنیا پیشرفت کرده‌اند و مسابقات پارالمپیک در سطح بالایی برگزار شد و بازی‌های بسیار سختی انجام دادیم.

وی افزود: تیم‌هایی مانند مصر، برزیل و اوکراین پیشرفت خیلی خوبی داشته‌اند، اما می‌دانستیم اصلی ترین‌حریف ما بوسنی و هرزگوین است.

بازیکن گلستانی تیم ملی والیبال نشسته ایران در خصوص پخش نشدن دیدارهای تیم ملی والیبال نشسته در المپیک ریو از صدا و سیما، خاطرنشان کرد: ما فکر می‌کردیم مسابقات به صورت مستقیم پخش می‌شود، اما این تبعیض‌ها همواره میان المپیک و پارالمپیک وجود داشته است.

خرمالی تصریح کرد: ما تنها رشته تیمی ایران در المپیک و پارالمپیک بودیم که موفق به کسب مدال طلا شدیم و امیدواریم مسئولان توجه بیشتزی به والیبال نشسته داشته باشند.

وی در خصوص پاداش به ورزشکاران مدال آور پارالمپیکی گفت: پاداش برای مدال‌های تیمی نصف مدال‌های انفرادی است، اما باید به ارزش طلای تیمی نیز توجه کرد و امیدواریم به این موضوع نگاه ویژه‌ای شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم والیبال نشسته ایران در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز موفق به کسب مدال طلا خواهد شد یا خیر، اظهار کرد: تیم ما در پارالمپیک ریو جوانگرایی کرده بود و با میانگین سنی ۲۷ سال در این رقابت‌ها شرکت کرد، با این شرایط قول می‌دهم در پاارلمپیک ۲۰۲۰ نیز مدال طلا کسب کنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست