• تاریخ: 2016-06-14
  • شناسه خبر: 18544
  • 796 بازدید

حضور ۱۱۰ بازیکن گنبدی در لیگ‌های والیبال کشور/ افتتاح آکادمی تخصصی والیبال در گنبدکاووس برای نخستین بار در کشور

ارکین نیوز-رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس با اشاره به ظرفیت‎های بی‎شمار گنبدکاووس در رشته والیبال گفت: در حال حاضر ۱۱۰ بازیکن گنبدی در لیگ‎های والیبال کشور توپ می‎زنند. محمد غفاری امروز در گفت‎‎وگو با خبرنگار فارس در ...

ارکین نیوز-رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس با اشاره به ظرفیت‎های بی‎شمار گنبدکاووس در رشته والیبال گفت: در حال حاضر ۱۱۰ بازیکن گنبدی در لیگ‎های والیبال کشور توپ می‎زنند.

محمد غفاری امروز در گفت‎‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان با اشاره ظرفیت‎های بالا و فراوان این شهرستان در رشته والیبال اظهار کرد: همه ورزشکاران، پیشکسوتان، مربیان و والیبال دوستان گنبدی باید کمک کنند تا والیبال شهرستان گنبدکاووس به جایگاه واقعی خود در کشور برسد و توانمندی‎های نهفته خود را شکوفا کند.

وی با بیان اینکه به گواهی آمار و ارقام فدراسیون والیبال کشور بیشتر حضور در لیگ برتر و دسته اول را در طول تاریخ والیبال شهرستان گنبدکاووس داشته است، افزود: حاصل حضور تیم‎های گنبدکاووس در مسابقات لیگ معرفی استعدادها و نخبگان ورزشی بسیاری در رشته والیبال از جمله «فرهاد قائمی» عضو تیم ملی والیبال بوده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس با تقدیر از همکاری نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وی از همان روز اول نمایندگی پیگیر موضوع ورزش شهرستان بودند.

نبود زیرساخت‎های لازم رشته والیبال یکی از مشکلات ورزشی گنبدکاووس

غفاری با تاکید بر اینکه امروز همه جامعه والیبال در سرتاسر کشور اذعان دارند که گنبدکاووس قطب والیبال کشور است، اضافه کرد: به لطف خدا و با کمک حمایت‎های مجموعه گردشگری «هاوش» که مسئولیت اسپانسری و مدیریت تیم والیبال گنبدکاووس را در لیگ برتر متقبل شده‎اند امروز تیم والیبال «هاوش» گنبدکاووس برای بازی‎های لیگ برتر با قدرت و آمادگی خود را آماده و مهیا می‎کند.

وی نبود زیرساخت‎های لازم ورزشی در رشته والیبال را یکی از مشکلات ورزش شهرستان گنبدکاووس دانست و گفت: به دلیل همین فقدان زیرساخت‎ها در رشته والیبال متاسفانه بسیاری از برنامه‎های میان‎مدت و بلندمدت ما قابلیت تحقق پیدا نمی‎کنند و در حد طرح و برنامه باقی می‎مانند که مهمترین آنها تشکیل آکادمی تخصصی والیبال نونهالان و نوجوانان بوده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس از راه‎اندازی و افتتاح خانه والیبال گنبدکاووس تا انتهای سال ۱۳۹۵ خبر داد و تاکید کرد: این مجموعه ورزشی که دارای دو سالن مجهز والیبال به همراه سونا، جکوزی، سالن بدنسازی و با ظرفیت خوابگاهی بیش از ۱۰۰ نفر است در صورت افتتاح می‎تواند بسیاری از مشکلات والیبال گنبدکاووس را رفع کرده و به استعدادیابی و پرورش ظرفیت‎ها نیز کمک شایانی کند.

غفاری با اشاره به اینکه راه‎اندازی آکادمی آموزشی والیبال در کشور برای نخستین بار است که رخ می‌دهد ادامه داد: مجموعه ورزشی المپیک گنبدکاووس نیز دو دهه قبل توسط اترک طیار نماینده فقید گنبدکاووس پیگیری و به افتتاح رسید و امیدواریم امروز نیز این مجموعه ورزشی با پیگیری نماینده فعلی مردم گنبدکاووس به بهره‎برداری برسد.

پیشرفت ۴۰ درصدی پروژه ساخت آکادمی والیبال گنبدکاووس

وی با بیان اینکه پروژه ساخت آکادمی والیبال گنبدکاووس در حال حاضر دارای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی است، تصریح کرد: با توجه به اینکه تا به امروز مبلغی در حدود ۷۵۰ میلیون تومان برای این مجموعه هزینه شده است و نیازمند بیش از ۲ میلیارد تومان دیگر اعتبار هستیم اگر این اعتبار که از منابع استانی تامین می‎شود به موقع به دست ما برسد تا انتهای امسال شاهد بهره‎برداری از این مجموعه ورزشی هستیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس از مشغول به بازی بودن بیش از ۱۱۰ بازیکن والیبال گنبدی در لیگ‎های والیبال کشور خبر داد و افزود: مطابق آخرین آمار فدراسیون والیبال کشور از لیست بازیکنان تیم‎های مختلف در لیگ برتر و لیگ‎های دسته یک و دسته دو باشگاه‎های کشور در حال حاضر بیش از ۱۱۰ بازیکن اهل گنبدکاووس در این باشگاه‎ها توپ می‎زنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست