• تاریخ: 2016-12-21
  • شناسه خبر: 21809
  • 355 بازدید

حضور والیبالیست بندرترکمنی دراردوی مشترک تیم ملی ایران با تاجیکستان

ارکین نیوز-مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از حضور والیبالیست ملی پوش این شهرستان در اردوی مشترک تیم های ملی والیبال ساحلی ایران و تاجیکستان در کیش خبر داد و گفت: این اردو به مدت ۱۴ روز ادامه دارد. علی رو ...

ارکین نیوز-مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از حضور والیبالیست ملی پوش این شهرستان در اردوی مشترک تیم های ملی والیبال ساحلی ایران و تاجیکستان در کیش خبر داد و گفت: این اردو به مدت ۱۴ روز ادامه دارد.

علی روشن شمال روز چهارشنبه اظهار داشت: وحید نیکوفر والیبالیست ساحلی باز این شهرستان برای شرکت در این اردوی مشترک که از روز جمعه سوم دی ماه آغاز می شود، دعوت شده است.

به گفته وی؛ تیم ملی والیبال ساحلی تاجیکستان به مدت دو هفته در ایران حضور دارد و در هفته نخست با بازیکنان رده سنی بزرگسالان ایران تمرین خواهد کرد.

علاوه بر نیکوفر والیبالیست بندرترکمن، مجتبی امیری، محمد صادقی، پیمان درگاهی، امیر شوشتری زاده، محمد شالیکار نیز به این اردو دعوت شده اند.
به گزارش ایرنا بازیکنان حاضر در اردو تمرینات خود را زیر نظر رضا نائینی برگزار می کنند.

در هفته دوم این اردو تیم های ملی جوانان و نوجوانان ایران نیز شرکت می کنند.

بندرترکمن واقع در غرب گلستان یکی از قطب های والیبال استان و کشور محسوب می شود و در تمامی رده های سنی دارای بازیکنانی ثابت در ترکیب تیم های ملی است/ایرنا

  • ورزشکاران - 2016-12-25 در 5:16 ب.ظ

    با آرزوی موفقیت برای جناب نیکوفر در تمامی عرصه های ورزشی..

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست