• تاریخ: 2016-01-04
  • شناسه خبر: 12757
  • 754 بازدید

حضور مربیان و ورزشکاران بندرترکمن دراردوی ملی والیبال ساحلی

ارکین نیوز-حضور مربیان وورزشکاران گلستان و شهرستان ترکمن در اردوی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان. اردوی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان زیر ۱۷ سال از ۱۹ دیماه در بندر گناوه استان بوشهر آغاز می شود. تیم ملی والیبال ساحلی ن ...

ارکین نیوز-حضور مربیان وورزشکاران گلستان و شهرستان ترکمن در اردوی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان. اردوی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان زیر ۱۷ سال از ۱۹ دیماه در بندر گناوه استان بوشهر آغاز می شود.

تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان ایران خود را برای حضور در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان آماده می کند.سومین اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان زیر ۱۷ سال از روز شنبه ۱۹دیماه در زمین های ساحلی گناوه آغاز می شود و به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.

شش بازیکن به این اردو دعوت شدند که تمرینات خود را زیر نظر پرویز فرخی از قهرمانان سابق ملی ( استان گلستان و شهرستان ترکمن) به عنوان مربی آغاز می کنند. محمد حسین خسروانی نیز به عنوان سرپرست، ملی پوشان را در این اردو همراهی خواهد کرد.

محمدرضا حضرت پور، سالار غنی دل، امیر شیرنژاد، (رسول یمرلی از گلستان و شهرستان ترکمن) ارشیا اکبری و ادریس خداپرست بازیکنان دعوت شده به این اردوهستند.نخستین اردوی آماده سازی این تیم مهرماه در ارومیه و دومین اردو در آبان ماه به میزبانی قشم برگزار شد و ملی پوشان پس از گناوه برای چهارمین مرحله آماده سازی (۲۳ تا ۲۸ دیماه) راهی عالی شهر بوشهر می شوند که در این مرحله از اردو بازیکنان تیم های ملی بزرگسالان نیز به جمع نوجوانان اضافه خواهند شد/ترکمن فوتبال

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست