• تاریخ: 2015-12-04
  • شناسه خبر: 11383
  • 509 بازدید

حضور رئوفی،سالمی و هوشمند در انتخابی المپیک ساحلی هند

ارکین نیوز-تیم های ملی الف (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) و ب (صابر هوشمند و عباس پورعسگر) والیبال ساحلی ایران در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ برزیل که در کشور هند برگزار می شود،شرکت می کنند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون وال ...

ارکین نیوز-تیم های ملی الف (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) و ب (صابر هوشمند و عباس پورعسگر) والیبال ساحلی ایران در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ برزیل که در کشور هند برگزار می شود،شرکت می کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک ۲۰۱۶ برزیل از ۲۸ تا ۳۰ آذرماه در هند برگزار خواهد شد.

اردوهای آماده سازی تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران از روز یکشنبه ۱۵ آذرماه آغاز می شود تا بازیکنان در دو مرحله اردوی پیوسته آخرین تمرینات توپی و بدنسازی را برای حضور شایسته در مسابقات انتخابی المپیک برگزار کنند.

حمید موحدی به عنوان مربی و کامران ذوقی به عنوان سرپرست تیم های ملی والیبال ساحلی ایران را در اردوی آماده سازی و رقابت های انتخابی هند همراهی خواهند کرد.

مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در شهر کوجی کوده ایالت کرالا هند برگزار می شود و تیم های ملی والیبال ساحلی ایران ۲۵ آذرماه تهران را به مقصد این کشور ترک می کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست