• تاریخ: 2015-01-28
  • شناسه خبر: 1091
  • 747 بازدید

حضور ابراهیم طالبی و نیمانکیسا در فوتبال گلستان

ارکین نیوز-با یک بازیکن از استقلال تهران مذاکره کردیم که قرار است به ترکیب تیم اضافه شود؛ همچنین تلاش می‎کنیم بازیکنان جوان و مستعد را به تیم اضافه کنیم و خیلی به دنبال اسامی نیستیم. مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی داماش ایر ...

download (3)
ارکین نیوز-با یک بازیکن از استقلال تهران مذاکره کردیم که قرار است به ترکیب تیم اضافه شود؛ همچنین تلاش می‎کنیم بازیکنان جوان و مستعد را به تیم اضافه کنیم و خیلی به دنبال اسامی نیستیم.

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی داماش ایرانیان پارسه از حضور نیما نکیسا و ابراهیم طالبی به عنوان کادر فنی جدید تیم فوتبال اتکای گلستان خبر داد.
به گزارش گرگان آنلاین، تیم فوتبال اتکای گلستان که در سال جاری به عنوان یکی از تیم‎های حاضر در لیگ دسته یک فوتبال کشور نتوانست درخشش خوبی داشته باشد با مشکلات زیادی روبرو شده است.

این تیم که در سال‎های اخیر با فراز و نشیب زیادی روبرو بود امسال نیز دچار بحران بزرگی شد و از انصراف مدیریت تیم از ادامه اداره این تیم خبر داد و در نهایت تیم فوتبال اتکای گلستان در پایان نیم‎فصل نخست رقابت‎ها، بدون مدیر و حامی مالی باقی ماند. اما روزهای گذشته موسسه فرهنگی ورزشی داماش ایرانیان پارسه به طور رسمی با هیئت فوتبال استان گلستان وارد مذاکره شد و آمادگی خود را برای پذیرش مدیریت و حمایت از این تیم اعلام کرد و در نهایت این تیم به صورت امانت برای انجام تعهدات مالی و پیگیری مسائل فنی به این موسسه سپرده شد.

در حال حاضر تیم فوتبال اتکای گلستان در تهران و تحت حمایت این موسسه در حال انجام تمرینات فشرده است.

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی داماش ایرانیان پارسه گفت: در حال حاضر تیم همراه ما است و بازیکنان خوب و مستعدی در ترکیب این تیم حضور دارند هرچند که بخش اعظمی از بازیکنان تیم به هر دلیلی از تیم جدا شدند.

حمید قیصری اظهار کرد: زمان کمی داریم و از تیمی که به نام اتکا بوده خرابه‎هایی به ما رسیده است اما مجبوریم دست به دست هم بدهیم تا این تیم نتیجه مناسبی را بگیرد.

قیصری تاکید کرد: حتی حاضریم با گروه مدیریتی قبلی همکاری داشته باشیم تا بتوانیم این تیم را بسازیم؛ برای ساختن هیچ وقت دیر نیست و می‌توان کار کرد.

وی اضافه کرد: یک پروسه پنج ساله داریم و امیدواریم بتوانیم به تعهدات‌مان عمل کنیم؛ به هیچ عنوان کوتاهی نخواهیم کرد و تلاش می‎کنیم این تیم به سرمنزل مقصود برسد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی داماش ایرانیان پارسه خاطرنشان کرد: بعضی از مدیران مدیر هزینه هستند ولی ما مدیر هزینه نیستیم مدیر ورزشی هستیم و به هیچ عنوان به کار کوچک فکر نمی‎کنیم.

قیصری ادامه داد: نظرم این است که باید اهداف کوتاه، میان و بلند مدت را تعریف کنیم و ان‎شاءالله هدف اصلی ما این است که شمال کشور و به خصوص شمال شرقی کشور را صاحب لیگ برتر کنیم.

وی افزود: بازیکنان خوبی در استان گلستان حاضر هستند که توان این کار را دارند لذا دست به دست هم می‎دهیم تا این اتفاق بیفتد؛ اگر فکر لیگ برتری نداشتیم به هیچ عنوان به این عرصه ورود نمی‎کردیم.

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی داماش ایرانیان پارسه در خصوص انجام تعهدات مالی بازیکنان تیم تصریح کرد: حسن نیتی که ما نسبت به تیم نشان دادیم تا به امروز هیچ تیم فوتبالی نداشته است.

قیصری ادامه داد: در حال حاضر کمتر از سه روز می‌شود که تیم را تحویل گرفتیم و تمرینات آغاز شده است، ۱۰ درصد تعهدات‌مان نسبت به تمام بازیکنان را به صورت نقدی پرداخت کردیم؛ گروه و مجموعه ما اهل نسیه نیست و در گرگان کسی به ما نسیه ندهد چون ما پای‌مان را اندازه گلیم خود دراز می‎کنیم.

وی با تاکید بر اینکه با حداکثر توان وارد میدان می‎شویم، در خصوص تغییر نام تیم اتکا گلستان خاطرنشان کرد: اگر فرایند حقوقی تیم انجام شود نام تیم به نام موسسه تغییر پیدا خواهد کرد مگر اینکه اتکا به ما کمک کند که فکر نمی‎کنم این اتفاق روی دهد.

قیصری در خصوص ترکیب کادر فنی برای تیم گفت: در حال حاضر ابراهیم طالبی به عنوان سرمربی تیم انتخاب شده است و نیما نکیسا را نیز به عنوان رئیس کمیته فنی باشگاه منصوب کردیم.
وی در پایان در خصوص اضافه شدن بازیکنی از لیگ برتر به تیم گفت: با یک بازیکن از استقلال تهران مذاکره کردیم که قرار است به ترکیب تیم اضافه شود؛ همچنین تلاش می‎کنیم بازیکنان جوان و مستعد را به تیم اضافه کنیم و خیلی به دنبال اسامی نیستیم./فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست