• تاریخ: 2015-10-26
  • شناسه خبر: 9778
  • 1,022 بازدید

حضور آق قلا در لیگ دسته یک والیبال

ارکین نیوز – مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان با حضور ۲۰ تیم آغاز می شود. مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور سال ۹۴ با نام یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست با حضور ۲۰ تیم از هفته سوم آ ...

ارکین نیوز – مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان با حضور ۲۰ تیم آغاز می شود.
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور سال ۹۴ با نام یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست با حضور ۲۰ تیم از هفته سوم آبان ماه آغاز می شود.
مراسم قرعه کشی این رقابت ها امروز (دوشنبه) با حضور نمایندگان تیم های شرکت کننده، منوچهر پورحسن رییس سازمان لیگ و امیدوار حاتمی رییس کمیته داوران فدراسیون والیبال برگزار شد.
دور مقدماتی این رقابت ها با حضور ۲۰ تیم در چهار گروه مقدماتی آغاز می شود که گروه بندی آن به قرار زیر است:
گروه اول: کرمان، گل گهر سیرجان، یزد، شیراز و اصفهان
گروه دوم: ارومیه، مقاومت فرمانداری مهاباد، کرمانشاه، ملوان و عقاب
گروه سوم: پاس خراسان، متین دامغان، شهرداری بجنورد، اراک و کاشان
گروه چهارم: کاله جوان، سفیر گیلان، شهرداری ساری، بابلسر و آق قلا
در پایان دور مقدماتی از هر گروه چهار تیم به مرحله بعد صعود می کنند که تیم های اول تا چهارم گروه های اول و چهارم به صورت ضربدری به مصاف هم می روند. همچنین تیم های اول تا چهارم گروه های دوم و سوم نیز با هم رقابت می کنند تا در نهایت هشت تیم به مرحله پلی آف صعود کنند.
مرحله پلی آف لیگ دسته یک نیز به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار خواهد شد تا در نهایت تیم های اول تا چهارم این رقابت ها معرفی شوند.
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک کشور سال ۹۳ با حضور ۱۷ تیم و طی ۱۴۴ مسابقه پیگیری شد که پیشگامان شفق اردکان به مقام قهرمانی دست یافت. تیم های کاله جوان، ذوب آهن اصفهان و مناطق نفت خیز جنوب نیز رتبه های دوم تا چهارم را به دست آوردند.
بامپوش

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست