• تاریخ: 2015-03-11
  • شناسه خبر: 2340
  • 818 بازدید

حذف جواهری از رقابت های والیبال با شکست برابر شهرداری ارومیه

ارکین نیوز-دور برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال با انجام چهار دیدار در شهر های گنبد ، تبریز و تهران (دودیدار) پیگیری شد. ازرگانی جواهری ، تنها نماینده گنبد در این مرحله از رقابت های لیگ برتر والیبال جام زنده یاد« حسین ...

IMG_9709
ارکین نیوز-دور برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال با انجام چهار دیدار در شهر های گنبد ، تبریز و تهران (دودیدار) پیگیری شد.

ازرگانی جواهری ، تنها نماینده گنبد در این مرحله از رقابت های لیگ برتر والیبال جام زنده یاد« حسین معدنی» در سالن المپیک گنبد به مصاف شهرداری ارمیه رفت و در نهایت با نتیجه ۳ بر ۱ و با امتیازات ۲۵ بر ۱۳و ۲۵ بر ۲۰ و ۱۴ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۱ بازی را به حریف پر قدرت خود واگذار کرد.

در دیدار رفت این بازی که در سالن غدیر ارومیه برگذار شد نیز شهرداری ارومیه در یک بازی برتر موفق شده بود بازرگانی جواهری گنبد را با نتیجه ۳ بر ۰ شکست دهد.
در دیدار مرحله برگشت که در سالن المپیک گنبد برگزار شد جواهری از حمایت هواداران خود برخوردار بود و وجود این هواداران کار را برای شهرداری ارومیه سخت کرده بود، اما نماینده ارومیه با کمک بازیکنان ملی پوش و با تجربه خود توانست در مقبال تماشاگران گنبدی نمایش خوبی از خود بگذارد و بازی را به نفع خود تمام کند و با دو پیروزی برابر گنبد به مرحله بعدی صعود کند.

ناظر این بازی محمد حسین شفقی، داور اول: کیوان عابدزاده و داور دوم: وحید پورکاشیان بود.
قابوس نامه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست