• تاریخ: 2016-08-03
  • شناسه خبر: 19746
  • 841 بازدید

جمیل کر بازیکن گنبدی تیم ملی فوتوالی مسافر برزیل می شود

ارکین نیوز-سرمربی گلستانی تیم ملی دو بازیکن فوتوالی اعزامی به مسابقات آزمایشی المپیک ریو ۲۰۱۶ را به طور رسمی اعلام کرد. جعفر حاجی صفری به بیان اسامی نهایی بازیکنان تیم ملی اعزامی به مسابقات آزمایشی فوتوالی در المپیک ریو ...

ارکین نیوز-سرمربی گلستانی تیم ملی دو بازیکن فوتوالی اعزامی به مسابقات آزمایشی المپیک ریو ۲۰۱۶ را به طور رسمی اعلام کرد.

جعفر حاجی صفری به بیان اسامی نهایی بازیکنان تیم ملی اعزامی به مسابقات آزمایشی فوتوالی در المپیک ریو پرداخت و گفت: «ابوذر قربانی» و «جمیل کر» هر دو از گلستان به عنوان نفرات نهایی تیم ملی فوتوالی معرفی شده اند.

حاجی صفری با بیان اینکه سایر بازیکنان نیز شایستگی پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتند، افزود: با بررسی های همه جانبه و باتوجه به میزان آمادگی جسمانی و روحی و روانی و همچنین تجربه، به این نتیجه رسیدیم که این دو نفر را به بازی های المپیک اعزام کنیم.

وی درباره برنامه تیم ملی تا پیش از اعزام به ریو بیان کرد: مرحله دیگر اردوی آماده سازی از امروز (چهارشنبه) به مدت چهار روز در زمین ساحلی مجموعه ورزشی شهدای کریم آباد گرگان آغاز می شود.

به گفته وی، بندر انزلی میزبان مرحله بعدی اردوی تیم ملی که از دوشنبه آینده آغاز می شود، خواهد بود.

سرمربی گلستانی تیم ملی همچنین از عدم برگزاری بازی تدارکاتی به علت نزدیکی تاریخ برگزاری مسابقات خبر داد.

گفتنی است؛ مسابقات فوتوالی در المپیک به صورت آزمایشی و با شرکت ۲۴ تیم برتر دنیا از تاریخ یکم تا هشتم شهریورماه در شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست