• تاریخ: 2016-10-15
  • شناسه خبر: 20954
  • 830 بازدید

جلسه ستاد المپیاد ورزشی مدارس آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز-جلسه ای با موضوع برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دفتر معاون پرورشی و تربیت بدنی برگزار گردید. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آق قلا،اولین جلسه ستاد برگزاری المپیاد ...

ارکین نیوز-جلسه ای با موضوع برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دفتر معاون پرورشی و تربیت بدنی برگزار گردید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آق قلا،اولین جلسه ستاد برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای ۹۵ با حضور قربانی” معاون پرورشی و تربیت بدنی و دبیر ستاد المپیاد” ،خوش تربیت ” کارشناس تربیت بدنی و مسئول کمیته فنی المپیاد و سایر عوامل اجرایی برگزار گردید.

قربانی ضمن خیرمقدم و تسلیت ایام به مدعوین، از زحمات ارزشمند همکاران در راستای اجرای شکوهمند طرح ملی المپیاد ورزشی به عنوان یک نهضت سراسری که برگرفته از سند تحول بنیادین است تقدیر و تشکر به عمل آورد.در ادامه خوش تربیت گزارشی از اجرای المپیاد در سال گذشته و دستورالعمل سومین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در مهر۹۵ را برای اعضا بیان نمود که خلاصه آن به شرح ذیل می باشد.

سومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای متشکل از ۴کمیته (خواجه افلاطون: مسئول کمیته بهداشتی ، محمودی: مسئول کمیته فرهنگی و هنری ، خوش تربیت مسئول کمیته فنی و ستوده مسئول کمیته نظارت) می باشد.افتتاحیه این المپیاد به صورت نمادین در آموزشگاه شهید رقیه در تاریخ ۹۵/۷/۲۶ از ساعت ۹ و آموزشگاه مراددردی صحنه از ساعت ۱۱ ، و مورخ ۹۵/۷/۲۷ در آموزشگاه مرحوم حاج دردی اسماعیلی از ساعت ۹ و اموزشگاه شهید سلطانی از ساعت ۱۱ برگزار خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست