• تاریخ: 2016-06-18
  • شناسه خبر: 18650
  • 555 بازدید

جغرافیای والیبال ایران در هفته نخست لیگ جهانی

ارکین نیوز-تیم ملی والیبال ایران با ١۴ بازیکن از ١٢ شهر ایران زمین از پنجشنبه در نخستین دیدار خود در لیگ جهانی به مصاف بریزل میزبان این رقابت ها خواهد رفت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران با ...

ارکین نیوز-تیم ملی والیبال ایران با ١۴ بازیکن از ١٢ شهر ایران زمین از پنجشنبه در نخستین دیدار خود در لیگ جهانی به مصاف بریزل میزبان این رقابت ها خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران با از دست دادن فرهاد قائمی و امیر غفور برای هفته ابتدایی لیگ جهانی به جغرافیای جدیدی از نظر حضور بازیکنان در تیم رسید به طوری که گنبد و کاشان تنها نمایندگان خود در تیم را از دست دادند و با اضافه شدن محمد جواد معنوی نژاد و علیرضا مباشری، اصفهان برای معدود دفعات دو نماینده در تیم ملی دارد.

سعید معروف و میلاد عبادی پور از آذربایجان غربی، مصطفی شریفات و محمد موسوی از خوزستان و مجتبی میرزاجانپور و عادل غلامی از مازندران دیگر استان هایی را رقم زدند که دو نماینده در تیم ملی دارند. مهدی مهدوی از شهریار، آرمین تشکری همدان، فرهاد ظریف مشهد، شهرام محمودی کرج، مهدی مرندی قزوین و حمزه زرینی اسلامشهر نماینده سایر شهرهایی هستند که در تیم ملی والیبال کشورمان بازی خواهند کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست