• تاریخ: 2016-11-12
  • شناسه خبر: 21354
  • 362 بازدید

جشنواره گل کیمیارشد آق قلا در لیگ دسته ۳کشور با گلزنان قهاری بنام نجیب و صمد

ارکین نیوز-از سری مسابقات لیگ سه کشور عصر امروز کیمیا رشد آق قلا میزبان کشاورز لواسان تهران بود که با زدن ۵ گل به حریف جشنواره گل به راه انداخت . نیمه اول این دیدار با برتری نسبی کیمیارشد به پایان رسید ولی توپی در این نی ...

ارکین نیوز-از سری مسابقات لیگ سه کشور عصر امروز کیمیا رشد آق قلا میزبان کشاورز لواسان تهران بود که با زدن ۵ گل به حریف جشنواره گل به راه انداخت .

نیمه اول این دیدار با برتری نسبی کیمیارشد به پایان رسید ولی توپی در این نیمه از خط دروازه ها عبور نکرد.

نیمه دوم با حملات آق قلایی ها شروع شد و در دقیقه ۵۰ صمد توکلی تیم کیمیارشد را پیش انداخت. تیم حریف آشفته بازی رو ادامه میداد که در دقیقه ۵۶ بازی، حاج غفور میرزاعلی بازیکن تکنیکی آق قلا در محوطه جریمه لواسان سرنگون و پنالتی توسط نجیب کوچکی به گل تبدیل شد.

فرصت ها یکی پس از دیگری برای کیمیا رشد از دست میرفت که در دقیقه ۶۵ پنالتی به نفع لواسان اعلام شد و آنها توانستند اختلاف را به حداقل برسانند.

اما این پایان کار نبود و در دقایق ۷۵ و ۷۷ همکاری بی نظیر نجیب و صمد دو گل به همراه داشت،ابتدا صمد پاس داد و نجیب گل زد،سپس نجیب پاس داد و صمد گل زد.

در دقیقه ۷۹ نیز پاس زیبای چیپ حاج غفور میلاد را تک به تک کرد و این بازیکن جوان و آینده دار حساب کار را ۵ بر ۱ به نفع آق قلا کرد.

در لحظات پایانی بازی اشتباه گلر آق قلا باعث شد بازی ۵ بر ۲ به پایان برسد/شهدا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست