• تاریخ: 2015-11-01
  • شناسه خبر: 9966
  • 418 بازدید

جزیده: پیروز این دیدار جواهری گنبد است/ شناخت کافی از زاهدان نداریم

ارکین نیوز – تیم والیبال گنبد امروز در ادامه رقابت های لیگ برتر به مصاف گوهر کویر زهادان خواهد رفت. به گزارش کاپ، در هفته سوم لیگ برتر والیبال، شهرداری ارومیه میزبان سایپا است، کاله مازندران از آلومینیوم هرمزگان پذ ...

ارکین نیوز – تیم والیبال گنبد امروز در ادامه رقابت های لیگ برتر به مصاف گوهر کویر زهادان خواهد رفت.

به گزارش کاپ، در هفته سوم لیگ برتر والیبال، شهرداری ارومیه میزبان سایپا است، کاله مازندران از آلومینیوم هرمزگان پذیرایی می کند، شهرداری تبریز رو در روی متین ورامین قرار می گیرد و بانک سرمایه در تهران به مصاف ثامن الحجج خراسان می رود.همچنین دیدار تیم های پیکان تهران و آرمان اردکان به دلیل حضور تیم پیکان در رقابت های والیبال جام باشگاه های جهان، به یکشنبه اول آذر موکول شد.

سرمربی تیم والیبال جواهری گنبد در خصوص دیدار با گوهرکویر زاهدان گفت: تمرینات خوبی را پس از بازی با سایپا انجام دادیم و از لحاظ فنی و روحی، شرایط مان خوب است و خوشبختانه بازیکن مصدوم نداریم. شناخت کافی نسبت به تیم زاهدان ندارم و فیلم یکی از بازی های این تیم را دیدم، اما بهترین بازی مان را به نمایش می گذاریم و پیروزی با ما خواهد بود.

وی ادامه داد: بازیکنان ما باید به سخت کوشی و تلاش مضاعف عادت کنند و بار روانی ار روی دوش آنها برداشته شود، از تیمی که در طول یک هفته بسته شده، انتظار خاصی نیست و نباید تحت فشار بازی کنیم.

سرمربی تیم والیبال جواهری گنبد با بیان اینکه شرایط تمرینات این تیم به کلی تغییر کرده است، گفت: از روزی که هدایت این تیم را به عهده گرفتم، نحوه تمرینات را تغییر دادم و در حال حاضر تمرینات مان در سطح بالایی برگزار می شود.

جزیده گفت: میانگین سنی تیم جواهری گنبد ۲۲ سال بوده و نیاز به حمایت دارد، این تیم روز به روز در حال رشد است و از اهالی والیبال، هواداران و رسانه ها می خواهم نماینده والیبال استان را تنها نگذارند.

وی از کنار گذاشتن یکی از بازیکنان تیم جواهری خبر داد و خاطرنشان کرد: محمدجواد حیدری بازیکن تیم ملی جوانان که با ما قرارداد بسته بود، از سال گذشته مصدومیتی دارد و هنوز به آمادگی لازم نرسیده و با توجه به نوع قراردادی که با وی بسته بودیم، مجبور شدیم به دلیل مصدومیت این بازیکن را کنار بگذاریم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست