• تاریخ: 2016-09-13
  • شناسه خبر: 20532
  • 944 بازدید

جام طلایی روستا قهرمان بخش وشمگیر به روستای یلمه سالیان رسید

ارکین نیوز-رقابتهای ورزشی روستائیان بخش وشمگیر که در شهریور ماه سال جاری آغاز گردید،سر انجام با قهرمانی بلامنازع روستای یلمه سالیان به پایان رسید. مسئول ورزش و جوانان بخش وشمگیر هدف از برگزاری این رویداد را ایجاد روحیه ت ...

ارکین نیوز-رقابتهای ورزشی روستائیان بخش وشمگیر که در شهریور ماه سال جاری آغاز گردید،سر انجام با قهرمانی بلامنازع روستای یلمه سالیان به پایان رسید.
مسئول ورزش و جوانان بخش وشمگیر هدف از برگزاری این رویداد را ایجاد روحیه تحرک و نشاط و جامعه ایی پویا در بین روستائیان اعلام کرد.

وی با اشاره به این مطلب که وجود جامعه ایی سالم در گرو افراد سالم می باشد،گفت:اگر چنانچه هر یک از افراد جامعه تحرک و تربیت بدنی را در زندگی روزمری خود بگنجانند، قطع یقین آن جامعه سالم و پویا خواهد بود.

چوگان افزود؛در این مسابقات روستائیان در پنج رشته ، سه رشته آقایان(والیبال،طناب کشی،فوتسال)و دورشته بانوان(آمادگی جسمانی،طناب کشی)با هم به رقابت پرداختند.

بازیها به صورت تک حذفی و روستا به روستا اجرا شدکه هر کدام روستاها بیشترین برد را از پنج رشته بدست می آوردندبرنده میدان می شدند.

بدین ترتیب پس از کش و قوسهای فراوان آقایان و بانوان روستاها سرانجام،تیم روستای یلمه سالیان با عبور از سد حریفان خود توانست در پنج رشته مقام اول را از آن خود نماید و روستاهای انقلاب و اسلام آباد بالا به ترتیب دوم و سوم این رقابتها شدند.

لازم به ذکر است که در پایان از طرف ورزش و جوانان وشمگیر کاپ و لوح قهرمانی به تیمهای اول تا سوم و همچنین هدایایی به رسم یادبود به برگزار کنندگان این مسابقات اهدا گردید،و در نتیجه تیم روستای یلمه سالیان به عنوان نماینده بخش مذکور جهت شرکت در رقابتهای جام روستا قهرمان استان انتخاب شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست