• تاریخ: 2015-11-18
  • شناسه خبر: 10764
  • 430 بازدید

تیم والیبال جواهری گنبد در خانه شکست را پذیرا شد

ارکین نیوز- تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد که در هفته هفتم از دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران میزبان تیم کاله مازندران بود، با نتیجه سه بر صفر بازی را به حریف واگذار کرد و در خانه شکست را پذ ...

ارکین نیوز- تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد که در هفته هفتم از دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران میزبان تیم کاله مازندران بود، با نتیجه سه بر صفر بازی را به حریف واگذار کرد و در خانه شکست را پذیرا شد.

بازی چهارشنبه شب در سالن المپیک گنبد و در حضور تماشاگران پرشور گنبدی برگزار شد ولی تشویق ها و حمایت های طرفداران تیم جواهری در خانه خود نیز نتوانست مانع شکست این تیم شود.
در گیم اول بازی بازیکنان دو تیم با ارائه یک بازی برابر، پا به پای هم پبش رفتند و در امتیاز ۲۴ نیز برابر بودند که در نهایت تیم کاله مازندران توانست با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ نتیجه این گیم را به سود خود تمام کند.
تیم کاله مازندران در ادامه بازی، برتری خود را از از آغاز گیم دوم به نمایش گذاشت و با چند امتیاز اختلاف از میزبان خود پبیشی گرفت و با حفظ این برتری تا پایان گیم، توانست با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ جواهری گنبد را شکست دهد.
در گیم سوم نیز شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم کاله مازندران با ارائه بازی بهتر، برتری خود را به حریف تحمیل کردند و از اواسط گیم سوم، تیم جواهری گنبد با از دست دادن انسجام تیمی خود، امتیاز های متوالی را به حریف داد و درنهایت نیز با نتیجه ۱۵ بر ۲۵ گیم سوم را نیز به مهمان خود واگذار کرد.
شاگردان عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد که در هفته ششم نیز در شهر اردکان، بازی را با نتیجه سه بر یک به تیم این آرمان این شهر واگذار کرده بودند، امروز دومین شکست متوالی خود را تجربه کردند.
دیدار امروز تیم های جواهری گنبد و کاله مازندران با قضاوت اصغر حاج کاظمی به عنوان داور اول انجام شد و وحید پورکاشیان نیز به عنوان داور دوم در امر قضاوت بازی همکاری داشت.
حمید حق بین نیز ناظر این بازی بود و احمد بندری نیز به عنوان ناظر سازمان لیگ بر روند بازی نظارت داشت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست