• تاریخ: 2016-10-02
  • شناسه خبر: 20769
  • 374 بازدید

تیم های فوتبال استیل البرز،شهدای یانپی،ترکمن دیارآق قلا برحریفان خودپیروز شدند

ارکین نیوز-در بازی اول که بین دو تیم شهدای یانپی و استقلال کردکوی به میزبانی شهرستان آق قلا در روز چهارشنبه ۷ مهر ۹۵ برگزار شد ، تیم شهدای یانپی با شایستگی در پایان نتیجه را ۳ بر ۱ به نفع خود به اتمام رساند. این مسابقه ا ...

ارکین نیوز-در بازی اول که بین دو تیم شهدای یانپی و استقلال کردکوی به میزبانی شهرستان آق قلا در روز چهارشنبه ۷ مهر ۹۵ برگزار شد ، تیم شهدای یانپی با شایستگی در پایان نتیجه را ۳ بر ۱ به نفع خود به اتمام رساند.

این مسابقه از سری مسابقات لیگ دسته ۱ باشگاه های استان گلستان می باشد.

اما دیگر نماینده شهرستان آق قلا ، تیم فوتبال نونهالان استیل البرز آق قلا که در لیگ برتر باشگاه های کشور حضور دارد و قهرمان لیگ برتر باشگاه های کشور می باشد در روز جمعه ۹ مهر ۹۵ میزبان تیم پیشگامان مشهد بود که با درخشش بازیکنان خود توانست میهمان خود را با نتیجه ۲ بر صفر بدرقه کند.

بازی سوم نماینده آق قلا یعنی تیم پرسپولیس آق قلا که در لیگ برتر باشگاه های استان حضور دارد ، روز جمعه ۹ مهر ۹۵ میهمان تیم قزاق گرگان بود که علی رغم بازی خوب تیم پرسپولیس نتیجه بازی ۳ بر ۱ به نفع میزبان به پایان رسید.

اما آخرین بازی نماینده شهرستان آق قلا در لیگ دسته ۲ باشگاه های استان گلستان روز شنبه ۱۰ مهر ۹۵ در زمین چمن شهدای شهرستان آق قلا برگزار شد ، در این بازی تیم ترکمن دیار شهرستان آق قلا میزبان تیم پرسپولیس تمیشه کردکوی بود که در یک بازی نفس گیر و حساس تیم ترکمن دیار آق قلا با وجود این که دو پنالتی را خراب کرد توانست در نهایت با نتیجه ۲ بر ۱ به برتری برسد/اداره ورزش آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست