• تاریخ: 2016-02-16
  • شناسه خبر: 14779
  • 1,574 بازدید

تیم والیبال میدان آق قلا بازهم به ناداوری ها باخت

ارکین نیوز – دومین بازی تیم والیبال میدان آق قلا در رقابت‌های برگشت زیرگروه والیبال مردان کشور در گروه الف، عصر دیروز در سالن ورزشی شهید بردبار شهرستان نکا مقابل میزبان این مسابقات برگزار گردید. به گزارش خبرنگار اع ...

ارکین نیوز – دومین بازی تیم والیبال میدان آق قلا در رقابت‌های برگشت زیرگروه والیبال مردان کشور در گروه الف، عصر دیروز در سالن ورزشی شهید بردبار شهرستان نکا مقابل میزبان این مسابقات برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار اعزامی ارکین نیوز ؛ این مسابقه که با استقبال تماشاگران نکایی برگزار گردید در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع تیم میزبان تمام شد.
ست اول این مسابقه با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به نفع نکا پایان یافت و تیم میدان آق قلا توانست در ست های دوم و سوم با خودباوری و راهنمایی مربیان زحمتکش خود ایری و دوجی توانست با نتایج ۲۶-۲۴ و ۲۵-۲۲ به نفع خود به پایان برساند.
ست چهارم این مسابقات فشار تماشاگران نکایی زیاد شد و شاگردان ایری که همه از نوجوانان ترکمن منطقه تشکیل شده بودند اسیر حال و هوای سالن شدند و در چند مرحله نیز تصمیمات داوری باعث شد که بازی به نفع تیم میزبان با نتیجه ۲۵-۱۸ به پایان برسد.
ست پنجم بازی نیز با اشتباهات مکرر بازیکنان میدان و فشار عصبی ناشی از ضعف داوری ها با نتیجه ۱۵-۹ به پایان رسید .
اما از نکات قابل توجه این دیدار ؛ روحیه بالایی مربیان تیم میدان آق قلا در مواجه با رقبای سرسخت این دوره از مسابقات است.
لیبرو تیم میدان آق قلا در حال حاضر ۱۶ سال سن دارد و میانگین سنی این تیم به ندرت از ۱۸ سال می گذرد ولی تیم های مقابل این تیم با میانگین تیمی بیش از ۳۷ سال و با سال ها تجربه حضور پیدا می کنند.
یکی از مسئولین تیم نکا در مصاحبه با خبرنگار ارکین نیوز گفت که تیم میدان آق قلا تیم آینده داری است و نظم و انضباط خاصی در این تیم دیده می شود و با وجود اینکه جوان هستند و با روحیه جنگندگی همه تیم ها را اذیت می کنند.
گفتی است دور نهایی مسابقات از ۹ اسفند ماه در مناطق چهار گانه کشور برگزار و تیم های اول و دوم به لیک دسته یک کشور راخواهند یافت .
خبرنگار اعزامی ارکین نیوز تصاویری از محل خوابگاه و محل مسابقات این تیم به تصویر کشیده است.
photo_2016-02-16_09-35-38
—-
photo_2016-02-16_09-35-42
—-
photo_2016-02-16_09-35-46
—–
photo_2016-02-16_09-35-28
——–
photo_2016-02-16_09-35-33

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست