• تاریخ: 2016-10-08
  • شناسه خبر: 20842
  • 300 بازدید

تیم ملی کبدی ایران با حضور هفت گلستانی تیم آمریکا را مغلوب کرد

ارکین نیوز- نایب رئیس هیات کبدی گلستان گفت: تیم ملی کبدی ایران با حضور هفت ورزشکار گلستانی در پنجمین دوره رقابت های کبدی قهرمانی جهان، تیم آمریکا را مقتدرانه مغلوب کرد. اعظم مقصودلو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ...

ارکین نیوز- نایب رئیس هیات کبدی گلستان گفت: تیم ملی کبدی ایران با حضور هفت ورزشکار گلستانی در پنجمین دوره رقابت های کبدی قهرمانی جهان، تیم آمریکا را مقتدرانه مغلوب کرد.

اعظم مقصودلو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این رقابت ها به میزبانی شهر احمدآباد هند در حال برگزاری است و ایران در اولین مسابقه خود جمعه شب با نتیجه قاطعانه ۵۲ بر ۱۵ آمریکا را شکست داد.

وی بیان کرد: فاضل اتراچالی ، محمدتقی پایین محلی ، ابوذر مهاجر ، هادی تاجیک ، محسن مقصودلو ، اسماعیل مقصودلو و ابوالفضل مقصودلو؛ گلستانی های تیم ملی کبدی در این رقابت ها هستند.

به گفته وی؛ تیم ایران در دوره های گذشته این مسابقات و دیگر رقابت های مطرح آسیایی و جهانی کبدی، همواره از مدعیان کسب مدال است که امیدواریم در این دوره و با توجه به آمادگی تیم اعزامی، باز هم افتخار آفرینی گلستانی ها تکرار شود.

وی افزود: تیم ایران در دومین دیدار خود در این رقابت ها فردا ( یکشنبه ) از ساعت ۱۹ به وقت تهران با تایلند مسابقه می دهد.

تیم ملی کبدی ایران نایب قهرمان دوره گذشته به عنوان سرگروه ب با تیم های آمریکا، تایلند، کنیا، ژاپن و لهستان همگروه است.

در گروه الف تیم هندوستان قهرمان جهان و میزبان مسابقات با تیم های آرژانتین، کره جنوبی، انگلیس، بنگلادش و استرالیا همگروه است.
این دوره از رقابت های جهانی با حضور ۶ تیم آسیایی و ۶ تیم از دیگر قاره ها، از ۱۶مهر تا دوم آبان ماه در حال برگزاری است.

تیم ملی کبدی ایران پس از برگزاری پنج مرحله اردوی آماده سازی زیر نظر ‘کیوال چاند سوتار’ سرمربی تیم با ۱۴ بازیکن به رقابت های جهانی هندوستان اعزام شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست