• تاریخ: 2015-12-27
  • شناسه خبر: 12383
  • 825 بازدید

تیم عقاب بندرترکمن مدعی صعود به مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال جوانان کشور است

ارکین نیوز- سرمربی تیم فوتبال جوانان عقاب بندرترکمن گفت: با کسب برتری در ۲ بازی خانگی باقیمانده امیدوار به صعود از مرحله اول لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور و حضور در مرحله نهایی این رقابت ها هستیم. علی پورقاز روز یکشنبه د ...

ارکین نیوز- سرمربی تیم فوتبال جوانان عقاب بندرترکمن گفت: با کسب برتری در ۲ بازی خانگی باقیمانده امیدوار به صعود از مرحله اول لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور و حضور در مرحله نهایی این رقابت ها هستیم.

علی پورقاز روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: از ۳ بازی باقیمانده مرحله اول این رقابت ها در ۲ بازی میزبان حریفان هستیم و تلاش می کنیم با استفاده کامل از امتیاز میزبانی و کسب برتری یکی از دو تیم صعود کننده این گروه باشیم.
وی بیان کرد: یکی از مشکلات اصلی تیم غلبه تفکر دفاعی و تمایل نداشتن بازیکنان به ارائه بازی هجومی است که موجب شده گل نخوردن دستور کار اصلی بازیکنان باشد.
سرمربی تیم فوتبال جوانان عقاب بندرترکمن افزود: بعد از بازی جمعه گذشته در هفته هفتم مسابقات، این رقابت ها به دلیل فرا رسیدن ایام امتحابات دانش آموزان به مدت ۲۰ روز تعطیل شد که امیدواریم از این فرصت برای بازگرداندن تفکر هجومی به تیم و برطرف کردن دیگر مشکلات استفاده کنیم.
پورقاز ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات فنی تیم ضعف بدنی بازیکنان است که تعطیلی ۲۰ روزه مسابقات بهترین فرصت برای افزایش قوای بدنی از طریق انجام تمرینات فشرده بدنسازی است.
وی گفت: در زمان حاضر با هفت امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی هفت تیمی این رقابت ها قرار داریم و تلاش می کنیم فاصله ۲ امتیازی با تیم دوم جدول رده بندی را با کسب امتیازات لازم در ۳ بازی باقیمانده از بین ببریم.
سرمربی تیم فوتبال جوانان عقاب بندرترکمن بیان کرد: بازیکنان تیم عقاب بندرترکمن سال گذشته در رده سنی نونهالان حضور داشتند که اولین تجربه شرکت آن ها در مسابقات رده سنی جوانان قابل قبول و رضایت بخش است.
پورقاز اظهار کرد: در تیم عقاب بندرترکمن بازیکنانی حضور دارند که اگر قابلیت های فنی آن ها توسط مربیان تیم ملی رده سنی جوانان دیده شود، می توانند به عضو ثابت تیم ملی در این رده تبدیل شوند.
وی ادامه داد: یکی از مشکلات اصلی مسابقات قهرمانی جوانان کشور طولانی شدن فرایند برگزاری مسابقات و فرسایشی شدن آن است که موجب افزایش تعداد مصدومان و آسیب دیدگان تیم ها می شود.
سرمربی تیم فوتبال جوانان عقاب بندرترکمن اظهار کرد: در هر بازی چند بازیکن را به دلیل مصدوم شدن در اختیار نداریم که این مشکل موجب وارد شدن آسیب جدی به روند رو به رشد تیم و فقدان نتیجه گیری در برخی مسابقات شده است.
پورقاز گفت: برای حل این مشکل به خدمت گرفتن بازیکن جدید را در دستور کار قرار داده ایم که اولویت اصلی در جذب بازیکن استفاده از فوتبالیست های گلستانی است.
وی بیان کرد: یکی از اهداف تشکیل تیم عقاب بندرترکمن، دادن فرصت ارائه توانایی ها به بازیکنان جوان گلستانی است تا از این موقعیت برای رشد و ارتقای فنی خود به فوتبال ایران استفاده کنند.
سرمربی تیم فوتبال جوانان عقاب بندرترکمن اظهار کرد: علاوه بر آن به دلیل کمبودهای مالی قدرت جذب بازیکن خارج از استان گلستان را نداریم و نمی توانیم هزینه های به خدمت گرفتن آن ها را تامین کنیم.
تیم فوتبال نوجوانان عقاب شهرستان بندرترکمن تنها نماینده استان گلستان در لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور جمعه گذشته در مشهد مقدس مقابل پدیده این شهر قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب میزبان خود شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست