• تاریخ: 2016-08-26
  • شناسه خبر: 20166
  • 373 بازدید

تیم سردار آزمون با بایرن و آتلتیکو هم گروه شد/ اعلام برنامه کامل رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا

ارکین نیوز-یوفا پس از قرعه‌کشی، برنامه کامل رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کرد. برنامه کامل رقابت‌های مرحله گروهی لیگ‌قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ اعلام شد. بر این اساس تیم‌های گروه هشت‌گانه به این تر ...

ارکین نیوز-یوفا پس از قرعه‌کشی، برنامه کامل رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کرد.

برنامه کامل رقابت‌های مرحله گروهی لیگ‌قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ اعلام شد.
بر این اساس تیم‌های گروه هشت‌گانه به این ترتیب به مصاف هم می‌روند.
هفته اول
سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه
گروه A: پاری‌سن‌ژرمن- آرسنال، بازل- لودوگورتز
گروه B:دیناموکیف- ناپولی، بنفیکا- بشیکتاش
گروه C:بارسلونا- سلتیک، منچسترسیتی- مونشن‌گلادباخ
گروه D: بایرن‌مونیخ- روستوف، آیندهوون-آتلتیکومادرید
چهارشنبه ۲۴ شهریورماه
گروه E: بایرلورکوزن- زسکامسکو، تاتنهام- موناکو
گروه F: رئال‌مادرید- اسپورتینگ لیسبون، لژیا ورشو- دورتموند
گروه G: بروژ- لسترسیتی، پورتو- کپنهاگن
گروه H: لیون- دیناموزاگرب، یوونتوس- سویا
هفته دوم
سه‌شنبه ۶ مهرماه
گروه E: موناکو- لورکوزن، زسکامسکو- تاتنهام
گروه F: دورتموند- رئال‌مادرید، اسپورتینگ لیسبون- لژیا ورشو
گروه G: کپنهاگن- بروژ، لسترسیتی- پورتو
گروه H: سویا- لیون، دیناموزاگرب- یوونتوس
چهارشنبه ۷ مهرماه
گروه A:لودوگورتز- پاری‌سن‌ژرمن، آرسنال- بازل
گروه B: بشیکتاش- دیناموکیف، ناپولی- بنفیکا
گروه C: مونشن‌گلادباخ- بارسلونا، سلتیک- منچسترسیتی
گروه D: اتلتیکومادرید- بایرن‌مونیخ، روستوف- آیندهوون
هفته سوم
سه‌شنبه ۱۸ مهرماه
گروه A: آرسنال- لودوگورتز، پاری‌سن‌ژرمن- بازل
گروه B: ناپولی- بشیکتاش، دیناموکیف- بنفیکا
گروه C: سلتیک- مونشن‌گلادباخ، بارسلونا- منچسترسیتی
گروه D: روستوف- اتلتیکومادرید، بایرن‌مونیخ- آیندهوون
چهارشنبه ۱۹ مهرماه
گروه E: زسکا مسکو- موناکو، لورکوزن- تاتنهام
گروه F:اسپورتینگ- دورتموند، رئال‌مادرید- لژیا ورشو
گروه G: لسترسیتی- کپنهاگن، بروژ- پورتو
گروه H: دیناموزاگرب- سویا، لیون – یوونتوس
هفته چهارم
سه‌شنبه ۱۱ آبان
گروه E: موناکو- زسکامسکو، تاتنهام- لورکوزن
گروه F: دورتموند- اسپورتینگ لیسبون، لژیا ورشو- رئال‌مادرید
گروه G: کپنهاگن- لسترسیتی، پورتو- بروژ
گروه H: سویا- دیناموزاگرب، یوونتوس- لیون
چهارشنبه ۱۲ آبان
گروه A:لودوگورتز- آرسنال، بازل- پاری‌سن‌ژرمن
گروه B:بشیکتاش- ناپولی، بنفیکا- دیناموکیف
گروه C: مونشن‌گلادباخ- سلتیک، منچسترسیتی- بارسلونا
گروه D:آتلتیکومادرید- روستوف، آیندهوون- بایرن‌مونیخ
هفته پنجم
سه‌شنبه دوم آذرماه
گروه A:آرسنال- پاری‌سن‌ژرمن، لودوگورتز- بازا
گروه B: ناپولی- دیناموکیف، بشیکتاش- بنفیکا
گروه C: سلتیک- بارسلونا، مونشن‌گلادباخ- منچسترسیتی
گروه D: روستوف- بایرن‌مونیخ، آتلتیکومادرید- آیندهوون
چهارشنبه سوم آذرماه
گروه E: زسکامسکو- بایرلورکوزن، موناکو- تاتنهام
گروه F: اسپورتینگ لیسبون- رئال‌مادرید، دورتموند- لژیا ورشو
گروه G: لسترسیتی -بروژ، ، کپنهاگن- پورتو
گروه H: دیناموزاگرب- لیون، سویا- یوونتوس
هفته ششم
سه‌شنبه ۱۶ آذرماه
گروه E: لورکوزن- موناکو، تاتنهام- زسکا مسکو
گروه F: رئال‌مادرید- دورتموند، لژیا ورشو- اسپورتینگ لیسبون
گروه G: بروژ- کپنهاگن، پورتو- لسترسیتی
گروه H: لیون- سویا، یوونتوس- دیناموزاگرب
چهارشنبه ۱۷ آذرماه
گروه A: پاری‌سن‌ژرمن- لودوگورتز،بازل- آرسنال
گروه B: دیناموکیف- بشیکتاش، بنفیکا- ناپولی
گروه C: بارسلونا- مونشن‌گلادباخ، منچسترسیتی- سلتیک
گروه D: بایرن‌مونیخ- اتلتیکومادرید، آیندهوون- روستوف
مشرق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست