• تاریخ: 2015-10-08
  • شناسه خبر: 9194
  • 569 بازدید

تیمی به نام ترکمن صحرا در لیگ برتر پاکدشت استان تهران

ارکین نیوز – تیم ترکمن صحرا که به‌عنوان تنها نماینده شهر فرون‌آباد در لیگ برتر پاکدشت حضور دارد هر هفته در حالی به میدان می‌رود که تشویق بی‌امان تماشاگران خود را به‌عنوان منبع انرژی به همراه دارد. به گزارش راوی نیو ...

ارکین نیوز – تیم ترکمن صحرا که به‌عنوان تنها نماینده شهر فرون‌آباد در لیگ برتر پاکدشت حضور دارد هر هفته در حالی به میدان می‌رود که تشویق بی‌امان تماشاگران خود را به‌عنوان منبع انرژی به همراه دارد.

به گزارش راوی نیوز، تیم ترکمن صحرا که به‌عنوان تنها نماینده شهر فرون‌آباد در لیگ برتر پاکدشت حضور دارد این هفته در حالی به میدان می‌رود که تشویق بی‌امان تماشاگران خود را به‌عنوان منبع انرژی به همراه دارد.

بازیکنان این تیم که با امکانات کم اما انگیزه بالا به سختی از لیگ یک به لیگ برتر آمده‌اند آنقدر اعتماد به نفس دارند که حتی حرف از قهرمانی می‌زنند.

امیر سارانی مربی تیم ترکمن صحرا اظهار داشت: از بازیکنان خود راضی هستم با اینکه تیم ما هنوز جا نیفتاده است اما تاکنون نتایج خوبی کسب کرده‌ایم و به کسب مقام قهرمانی امیدواریم.

وی به استعداد بالای فوتبالیست‌های فرون‌آبادی اشاره کرد و گفت: با اینکه در شهر امکانات اولیه را هم نداشتیم و حتی برای تمرین به شهر پاکدشت می‌آمدیم اما بچه‌ها تاکنون خوب به مصاف حریفان رفته‌اند و این همه ناشی از انگیزه بالای آن‌ها و حمایت مردم خونگرم فرون‌آباد است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست