• تاریخ: 2016-02-20
  • شناسه خبر: 14971
  • 683 بازدید

تور جهانی کیش،بهمن سالمی:از مردم کشورم عذر خواهی می کنم

ارکین نیوز-ملی پوش تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران با بیان اینکه کیودای از مربیان خوب جهان است، خواستار فراهم شدن زمینه ادامه همکاری با این مربی برزیلی شد و گفت از مردم کشورم عذر خواهی می کنم. بهمن سالمی پس از شکست دو بر ...

ارکین نیوز-ملی پوش تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران با بیان اینکه کیودای از مربیان خوب جهان است، خواستار فراهم شدن زمینه ادامه همکاری با این مربی برزیلی شد و گفت از مردم کشورم عذر خواهی می کنم.

بهمن سالمی پس از شکست دو بر یک برابر تیم اتریش و حذف از رقابت های تور جهانی کیش گفت: تلاش خودمان را کردیم اما حریف تیم قدرتمندی بود. از مردم کشورم به دلیل حذف از رقابت های تور جهانی کیش عذزخواهی می کنم.

وی با بیان اینکه فرصت مناسبی را برای صعود به جمع ۱۶ تیم برتر رقابت ها داشتیم که از دست دادیم، گفت: البته والیبال ساحلی ایران در این رقابت ها برای نخستین بار به مرحله حذفی صعود کرده بود.

بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی الف ایران تاکید کرد: دو بازیکن تیم اتریش ۱۰ سال تجربه بازی با هم در مهمترین رویدادهای جهانی و قاره ای را دارند و تجربه آنان باعث برتریشان شد.

وی تاکید کرد: این تیم در تور جهانی قطر برابر آمریکا قهرمان المپیک نیز بازی خوبی از خود نشان داد و حتی امتیاز یک ست را نیز از آمریکا گرفت.

بهمن سالمی از فدراسیون والیبال درخواست کرد که زمینه ادامه همکاری با کیودای سرمربی برزیلی را فراهم کند و گفت: از فدراسیون برای جذب این مربی تشکر می کنیم. کیودای از مربیان خوب جهان است و روز به روز نکات جدید و خوبی به بازیکنان آموزش می دهد.

ملی پوش والیبال ساحلی درباره برنامه اش برای آینده نیز گفت: بعد از این رقابت ها ۱۰ روز استراحت خواهیم کرد و سپس به همراه رحمان رئوفی در لیگ برتر حضور خواهیم یافت.

وی درباره حامی مالی این دو بازیکن در لیگ برتر والیبال ساحلی که امسال با هشت تیم پیگیری خواهد شد، گفت: چند پیشنهاد از حامیان مالی داشته ایم، باید بررسی و تصمیم گیری کنیم.

تور جهانی والیبال ساحلی که از دوشنبه ۲۶ بهمن ماه در جزیره کیش آغاز شده است، روز جمعه ۳۰ بهمن ماه با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان می دهد.
روابط عمومی فدراسیون والیبال

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست