• تاریخ: 2015-11-01
  • شناسه خبر: 9982
  • 586 بازدید

تلگرام و اینستاگرام منتسب به جواهری گنبد چند قدم جلوتر از سایت باشگاه

ارکین نیوز – امروزه شبکه های اجتماعی در اینترنت یکی از سریع ترین رسانه های اطلاع رسانی بشمار می رود، هر چند هنوز این نوع رسانه ها جنبه رسمی بخود نگرفته اما استقبال مردم از این نوع اطلاع رسانی باعث شده تا روابط عموم ...

ارکین نیوز – امروزه شبکه های اجتماعی در اینترنت یکی از سریع ترین رسانه های اطلاع رسانی بشمار می رود، هر چند هنوز این نوع رسانه ها جنبه رسمی بخود نگرفته اما استقبال مردم از این نوع اطلاع رسانی باعث شده تا روابط عمومی ها به سمت و سوی این شبکه های اجتماعی تمایل نشان دهند.

به گزارش سایت گنبداسپورت، بعد از تشکیل خیلی دیر هنگام تیم والیبال جواهری گنبد برای لیگ برتر سال جاری در حال حاضر این باشگاه مدیر رسانه ای خود را معرفی نکرده و جالب اینکه محتوای وب سایت این باشگاه دیرتر از شبکه های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام مربوط به اخبار باشگاه جواهری بروزرسانی می شود.

یکشنبه ۱۰ آبان ماه سالن المپیک گنبد از هفته سوم لیگ برتر والیبال ایران میزبان مسابقه بین تیم های جواهری گنبد و گوهرکویر زاهدان خواهد بود در حالی که سایت رسمی باشگاه جواهری گنبد هنوز نتیجه مسابقه با تیم سایپا کرج از هفته دوم را در خروجی خود منتشر نکرده است.

سایت رسمی باشگاه جواهری گنبد

http://www.javaherico.com/

اینستاگرام مربوط به اخبار تیم والیبال جواهری گنبد

https://instagram.com/javaheri.gonbad/

تلگرام مربوط به اخبار تیم والیبال جواهری گنبد

https://telegram.me/javaherico

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست