• تاریخ: 2016-09-19
  • شناسه خبر: 20597
  • 362 بازدید

تشکیل کمیته ملی اسبدوانی کشور

ارکین نیوز-به استناد بند ۸ مصوبه مجمع عمومی فدراسیون به شماره ۳۰۱۵/۲۵۷ مورخ ۲۸/۱۱/۹۴ و نیز بند ۵ مصوبه هیأت رئیسه محترم فدراسیون سوراکاری ج.ا.ا. مورخ ۲۶/۳/۹۵ مبنی بر تشکیل کمیته ملی اسبدوانی و نیز تفویض اختیار اعضاء محتر ...

ارکین نیوز-به استناد بند ۸ مصوبه مجمع عمومی فدراسیون به شماره ۳۰۱۵/۲۵۷ مورخ ۲۸/۱۱/۹۴ و نیز بند ۵ مصوبه هیأت رئیسه محترم فدراسیون سوراکاری ج.ا.ا. مورخ ۲۶/۳/۹۵ مبنی بر تشکیل کمیته ملی اسبدوانی و نیز تفویض اختیار اعضاء محترم به فدراسیون جهت انتصاب اعضاء و تصویب آئین نامه تشکیل کمیته ملی اسبدوانی کشور اولین جلسه کمیته مذبور در تاریخ ۹/۴/۹۵ در دفتر فدراسیون برگزار گردید.

اعضاء کمیته عبارتند از:

آقای عبدالحسین رهبری
آقای حمید رادان
خانم شهرزاد امیراصلانی
آقای بهروز احمدی
آقای محمد (فریدون) قره دولاق
آقای فرخ پیروزان
آقای دکتر فرید بردبار
آقای کورش بابازاده
آقای بهروز نیازی
آقای رضا الهامی
آقای فتاح کنعانی
آقای مسعود مشرقی
نماینده استان یزد (بدلیل عدم برگزاری انتخابات استانی تا زمان تشکیل کمیته معرفی نشده اند)

سیاست گذاری های کلان و برنامه ریزی های لازم جهت ارتقاء کلیه امور فنی، اجرائی و آموزشی، بررسی و پیشنهاد افراد با صلاحیت جهت تصدی عضویت در کمیته های اسبدوانی استانهای کشور و سایر مدیران اجرائی کورس و …… از اهم وظایف این کمیته ملی می باشد.

در اولین جلسه و براساس دستور کار اعضاأ نسبت به انتخاب رئیس، نایب رئیس و دبیر کمیته مذکور اقدام و بر این اساس آقایان محمود خراسانی به عنوان رئیس، حمید رادان نایب رئیس و فرخ پیروزان به عنوان دبیر کمیته ملی اسبدوانی کشور انتخاب گردیدند.

مقرر گردیده است جلسات کمیته مذکور به صورت مرتب تشکیل و به موارد متعدد دستور کار جلسات رسیدگی شود.
ارسالی از طعنه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست