• تاریخ: 2016-10-25
  • شناسه خبر: 21086
  • 331 بازدید

تشکیل تیم پیگیری ویژه معضلات سوارکاری در گنبدکاووس/ مدیریت مسابقات سوارکاری باید به درون استان بازگردد

ارکین نیوز-معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به تلاش بی‌وقفه برای رفع معضلات سوارکاری استان گلستان، گفت: تیم پیگیری ویژه معضلات سوارکاری در گنبدکاووس تشکیل شده است. عبدالقدیر کریمی عصر امروز در نشست مشترک ...

ارکین نیوز-معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به تلاش بی‌وقفه برای رفع معضلات سوارکاری استان گلستان، گفت: تیم پیگیری ویژه معضلات سوارکاری در گنبدکاووس تشکیل شده است.

عبدالقدیر کریمی عصر امروز در نشست مشترک سه تن از فرمانداران استان گلستان با مالکان اسب و متسابقین مسابقات سوارکاری گنبدکاووس با اشاره به این‌که گنبدکاووس به عنوان قطب سوارکاری کشور باید بیش از گذشته مورد توجه همه مسؤولان و متولیان امر در سطح کشور قرار بگیرد، اظهار کرد: هدف ما از جمع شدن امروز در کنار هم کمک به سوارکاری به عنوان یک ورزش مفرح، پر‌انرژی و پر‌طرفدار در سطح استان گلستان است.

وی با بیان این‌که سوارکاری یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ورزشی و اجتماعی مردم و مسؤولان استان گلستان است، افزود: مردم استان گلستان علاقه زیادی به ورزش سوارکاری دارند و ورزش سوارکاری در استان ما به عنوان یک نماد شناخته می‌شود و همین مطلب وظیفه و رسالت ما را در راستای استیفای حقوق مردم استان گلستان به ویژه شهرستان گنبدکاووس چندین برابر می‌کند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با تشکر از مدیرکل ورزش و جوانان گلستان و وزیر سابق ورزش و جوانان به دلیل پیگیری مشکلات سوارکاری استان گلستان، خاطرنشان کرد: نماینده محترم ولی فقیه در استان گلستان نیز در دیداری که با ایشان داشتیم حمایت کامل و همه‌جانبه خود را از برگزاری مسابقات سوارکاری و مدیریت آن در استان گلستان اعلام کردند.

تشکیل تیم پیگیری معضلات سوارکاری در گنبدکاووس با حضور کارشناسان ورزشی و حقوقی

کریمی با اشاره به تشکیل تیم پیگیری معضلات سوارکاری در شهرستان گنبدکاووس با حضور کارشناسان حوزه‌های مختلف ورزشی و حقوقی، اضافه کرد: امیدواریم تلاش‌های فرماندار و ائمه جمعه شهرستان‌های استان گلستان به ویژه شهرستان‌های گنبدکاووس، بندرترکمن و آق قلا در نهایت نتیجه‌بخش باشد و بتوانیم در برابر مردم شریف استان و علاقه‌مندان به سوارکاری در این سه شهرستان سربلند و روسفید شویم.

وی با تأکید بر اینکه براساس نتایجی که تا کنون به دست آمده است قطعا در روزهای آتی شاهد تغییرات خوب و مثبتی در سوارکاری استان گلستان خواهیم بود، تصریح کرد: بدون تردید هدف غایی ما که به تحقق خواهد پیوست برگزاری مسابقات کورس به مدیریت شهرستان‌های گنبدکاووس و آق قلا خواهد بود و جز به این موضوع رضایت نخواهیم داد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به تشکیل یک هیئت امنا برای برگزاری مسابقات و بررسی مسائل سوارکاری در گنبدکاووس، افزود: هرچه سریع‌تر باید این هیئت امنا در شهرستان‌های آق‌قلا و بندرترکمن نیز تشکیل شود تا بتوانیم با انسجام و وحدت رویه به دنبال رفع مشکلات سوارکاری استان گلستان و اخذ مدیریت برنامه‌ها از مرکز و واگذاری آن به افراد توانمند و خبره در استان خود باشیم.

کریمی خواستار درک شرایط و جایگاه سوارکاری و مسابقات اسب‌دوانی در نزد مردم استان گلستان توسط مسؤولان پایتخت‌نشین این فدراسیون شد و گفت: امیدواریم عزیزان و تلاش‌گران ورزش سوارکاری در کشور با پرهیز از توجه به حواشی و هیجانات کاذب به فکر کمک به ورزش سوارکاری و رشد و پیشرفت آن در سطح کلان باشند.

وی با بیان اینکه امروز شاهد هستیم که جمع کثیری از مردم، ورزش دوستان، ورزشکاران و اهالی رسانه و مطبوعات برای رفع مشکل سوارکاری در استان گلستان گرد هم آمده‌اند، خاطرنشان کرد: اگر همه مسؤولان و ورزش دوستان در سطح کشور این صحنه‌های هم‌دلی و شکوه و عظمت حضور علاقه‌مندان به ورزش سوارکاری را در استان گلستان ببینند قطعا نسبت به اخذ تصمیمات برای رفع مشکلات سوارکاری در این خطه ورزش‌خیز و ورزش‌دوست تعجیل خواهند کرد.

گفتنی است در این نشست علاوه بر معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس، فرمانداران شهرستان‌های بندرترکمن و آق‌قلا، مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان و جمعی از مالکان اسب و سوارکاران و پیشکسوتان ورزش سوارکاری در استان گلستان حضور داشتند که ضمن ارائه نظرات و پیشنهادات خود، پیرامون راه حل‌های رفع معضلات سوارکاری در استان گلستان بحث و تبادل نظر کردند/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست