• تاریخ: 2015-09-02
  • شناسه خبر: 7729
  • 1,695 بازدید

تحلیل و بررسی اسبهای شرکت کننده هفته قهرمانی کورس تابستانه بندر ترکمن

ارکین نیوز – خداوردی طعنه – خبرنگار گروه ورزشی : در دور اول اسبهای ترکمن ۲سال اسب گل بهار جاهد به سبب آمادگی خوب بیشترین شانس کسب عنوان قهرمانی واسب آی ناز بجنورد دیگر اسب خوب این گروه است . در کورس دوم که اس ...

ارکین نیوز – خداوردی طعنه – خبرنگار گروه ورزشی : در دور اول اسبهای ترکمن ۲سال اسب گل بهار جاهد به سبب آمادگی خوب بیشترین شانس کسب عنوان قهرمانی واسب آی ناز بجنورد دیگر اسب خوب این گروه است .

در کورس دوم که اسبهای دوخون که برای اولین بار دپار ومیدان مسابقه رسمی را تجربه میکنند اسب یاغمر که مربی عبدالخالق ایری انتظار فراوانی از اسبش دارد واسب هیستوریا واسب وداز خاتون هم در امادگی خوبی بسر میبرند البته حاج انه شاه ایری وپسرانش امید زیادی برای اسب آرزوی میلان جهت کسب مقام دارند .
در دور سوم که اسبهای دوخون ۲سال که اسب گلشاه واسب آنتیک به سبب تمرینات وآمادگی بهتر واسب ریحانه که این بار مربی خود را تغیر داده که مراد وحید به اتفاق اهالی روستای قلعه جیق امیدوارند این دفعه دست پرتر میدان مسابقه را ترک کنند .
در دور چهارم که اسبهای دوخون ۲ساله اسب سودانور که هفته قبل باشایستگی وبا فاصله خوب قهرمان شد مالکانش به اتفاق ستار مهرانی سوارکار نامدار ترکمن صحرا که مربی ان اسب هست به تکرار فهرمانی می اندیشند در این کورس جان سل واسب کژال حریفان سرسختی خواهند بود.
در دور پنجم اسبهای دوخون ۳تا۵سال در مسافت۱۶۰۰متر اسب اذرا که متعلق به میرزاعلی ها است به اتفاق گل محمد حاجی زاده مربی باتجربه خودش امیدوارند تا یکبار دیگر به کاپ قهرمانی بوسه بزنند در این دور اسب ارکان که مسافتی هم است واسب کلودیا هورس هم با تغیر مربی به تویلی قربانی واسب صدرانا و پرای مل هم شانس کسب عنوان دارند .
در دور ششم از این هفته اسبهای۳تا۶سال دوخون در مسافت ۱۶۰۰متر که اسبهای بلک بوگاتی وطوفانه که یک مربی دارد که همگان از طوفانه انتظار بیشتری دارند دیگر اسب این گروه آرمان است که رجب زاده ها از آق قلا اینبار دوست دارند مربیشان عیدقلی قربانی دست پر از میدان بیرون برود اسب الکام دژ که عموما یک اسب بسیار خوب برای مسافت به شمار میرود که مربی احمد قلی قربانی ومحمود توغدری امیدوار به کسب عنوان هستنند اسب ریمن دیگر حریف این گروه که هفته قبل کورس بسیار جالبی را به نمایش گذاشت از آمادگی بسیار خوبی برخوردار است واسبهای کمینه وبیگبال هم دنبال فرصتی هستنند تا شایستگی خودشان را به اثبات برسانند .
در دور هفتم این هفته اسبهای ترکمن ۳تا ۴سال در مسافت۱۶۰۰متر، اسب سونا قیز بنا به اطلاعات دریافتی واسب بروسک از آمادگی خوبی برخوردارهستنند در این بین اسب ترکمن گزل که مالکش آرش وکیلی والیبالیست((ساحلی باز وملی پوش)) امیدوار است سنت شکنی کرده وکسب عنوان کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست