• تاریخ: 2015-08-19
  • شناسه خبر: 7265
  • 1,492 بازدید

تحلیل بر اسبهای شرکت کننده در هفته پنجم کورس تابستانه بندر ترکمن

ارکین نیوز – خداوردی طعنه :در دور اول از این رقابتهاکه اسبهای نژاد ترکمن ۲ساله که اسب شمیم ناز با کورسی که هفته قبل از خود به نمایش گذاشت واسب سایره با مربی جوان خود واسب آیناز بجنورد هم نسبت به دیگر رقبا شانس بهتر ...

ارکین نیوز – خداوردی طعنه :در دور اول از این رقابتهاکه اسبهای نژاد ترکمن ۲ساله که اسب شمیم ناز با کورسی که هفته قبل از خود به نمایش گذاشت واسب سایره با مربی جوان خود واسب آیناز بجنورد هم نسبت به دیگر رقبا شانس بهتری برای کسب عنوان دارند .
در کورس دوم که اسبها از نژاد دوخون ۲ساله که همگی برای اولین بار است که دپار می بینند که بنا به اطلاعات دریافتی اسب سویگین واقعا آماده است که مربی شهرام خوجملی امیدوار است کمتر از مقام اولی کسب نکند دیگر اسب این گروه یعنی دوران هم از امادگی بالایی برخوردار است که حریف خطرناکی برای دیگر رقبا محسوب میشه دیگر اسبهای این گروه همگی شانس برابری دارند .
در دور سوم اسبها در سن ۳تا۵سال در امتیاز مبتدی ونبرده که اسب تامیلا که زیر نظر استاد عبدالرحمان کلته است واسب لیزر صحرا که این بار امید وار است دست پر از میدان خارج شود اسب گل بالام که طرفدارانش از روستای فره بولاق ونظری ها امیدوارند کسب مقام داشته باشند واما اسب بارباریتس که محمد تبریزی وحبیب تبریز ایا مثل اسب استرس خواهند داشت .
در دور چهارم که اسبها در سن۳تا۴سال در امتیاز ۳۶تا۴۶ در مسافت ۱۰۰۰متر که همگی از کسب عنوان اولی برای پاراکس صحبت میکنند به سبب امادگی بالای این اسب وفرار بی جون چرای داز بیوتی محسن پاکزاد ودیگر اسب این گروه ایلکایی است که مربی وکمکش امید وارند تمامی معادلات را بهم بریزند اسب آنیل فشار سختی را هفته پیش تحمل کرده که مربی اون اسب اگر ریکاوری خوبی داشته باشد برای اسب اسبش نمایش خوبی را خواهد گذاشت اما اسب دوای والکام دژ هم فرصت را غنیمت خواهند شمرد تا از روزنه ها وغفلت واشتباه سایرین به نحو احسنت استفاده کنند .
در دور پنجم اسبها در نژاد دوخون در سن ۲سال نبرده که اسب کوئین هورس که زیر نظر اراز زارعی که این روزها نتایج قابل قبولی را دارد میگیرد کار میکند که بخت اول قهرمانی در این کورس به شمار میرود اسب پنتاگون که مربی جوانی هم دارد وهم سوار کارش محسوب میشود از آمادگی نسبتا خوبی برخوردار است اسب سی وی هم شانس کسب عنوان را دارد .
در دور ششم اسبها در امتیاز ۲۴تا ۳۲در سن ۳تا۵سال در مسافت ۱۵۵۰مترکه اسب کلودیاهورس از طرف تمامی مشتقان به کورس شانس کسب اولی واسبهای تکامین /ریوسی/اذرا /بلیتون/هم رقبای سر سختی هستنند .
در دور هفتم این هفته که اسبها در نژاد ترکمن امتیاز هندیکاپ در سن ۳تا۵سال در مسافت۱۰۰۰متر اسب نیلوفر عقیل که شانس اول کسب عنوان قهرمانی را دارد واسبهای برلشیک وقره گوز هم رقبای سرسختی برای سایرین خواهند بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست