• تاریخ: 2017-04-09
  • شناسه خبر: 22683
  • 452 بازدید

تاجر:لیست تیم ملی والیبال عجیب و غریب است/ کسانی به تیم ملی دعوت شده‌اند که اصلاً در لیگ بازی نکرده‌اند

ارکین نیوز-عضو تیم ملی والیبال پس از دعوت نشدن به تیم ملی والیبال واکنش تندی به لیست دعوت‌شدگان به این تیم نشان داد. میکائیل تاجر امروز و در ویژه برنامه برنامه کافه گپ با اشاره به لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی والیبا ...

ارکین نیوز-عضو تیم ملی والیبال پس از دعوت نشدن به تیم ملی والیبال واکنش تندی به لیست دعوت‌شدگان به این تیم نشان داد.

میکائیل تاجر امروز و در ویژه برنامه برنامه کافه گپ با اشاره به لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی والیبال اظهار کرد: کاملاً از اسامی اعلام شده در تعجب هستم و نمی‌دانم به چه دلیلی به تیم ملی دعوت نشدم.

وی با بیان اینکه لیست دعوت‌شدگان به اردوی فعلی تیم ملی والیبال کمی عجیب و غریب است، افزود: در لیست فعلی کسانی حضور دارند که اصلاً در لیگ برتر بازی نکرده‌اند و نمی‌دانم چرا به تیم ملی دعوت شده‌اند‌.

بازیکن سابق شهرداری ارومیه و هاوش گنبدکاووس با تأکید بر اینکه به نظر کادر فنی احترام می‌گذارم، خاطرنشان کرد: من با قدرت به کار خودم ادامه می‌دهم اما امیدوارم در آینده شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

تاجر با انتقاد از بدقولی مدیران تیم هاوش گتبدکاووس نسبت به وعده‌های خود به بازیکنان گفت: مدیران تیم هاوش نه تنها خبری از ما نمی‌گیرند بلکه به تلفن‌های ما نیز پاسخ نمی‌دهند و این در حالی است که مطالبات مالی ما همچنان پابرجاست.

وی با بیان اینکه در زمانی که من را از بهترین‌های کشور در لیگ والیبال جدا کرده و خواستند تا در تیم هاوش بازی کنم قول دادند بازیکنان جدید برای تقویت تیم جذب کنند، تصریح کرد: مسؤولان تیم هاوش به این وعده خود هم عمل نکردند و عملاً تیم را در شرایط نابه‌سامانی قرار دادند/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست