• تاریخ: 2016-02-07
  • شناسه خبر: 14361
  • 665 بازدید

بهمن سالمی : جذب مربی برزیلی اقدامی پسندیده است

ارکین نیوز-بازیکن گلستانی تیم ملی والیبال ساحلی ایران گفت: جذب مربی برزیلی برای تیم های ملی ساحلی اقدامی پسندیده است و حتماً به رشد این رشته ورزشی کمک خواهد کرد. «بهمن سالمی» که نفر اول رنکینگ والیبال ساحلی ایران است، با ...

ارکین نیوز-بازیکن گلستانی تیم ملی والیبال ساحلی ایران گفت: جذب مربی برزیلی برای تیم های ملی ساحلی اقدامی پسندیده است و حتماً به رشد این رشته ورزشی کمک خواهد کرد.

«بهمن سالمی» که نفر اول رنکینگ والیبال ساحلی ایران است، با اشاره به تمرینات خوب ملی پوشان در اردوی کیش که زیر نظر کیودی سرمربی برزیلی تیم های ملی والیبال ساحلی برگزار می شود، اظهار کرد: فدراسیون والیبال برای رشته ساحلی دست به کار بزرگی زد و یقین دارم که والیبال ساحلی ایران آینده روشنی پیش رو خواهد داشت.

او در ادامه افزود: برخی کشورها از مربیان خارجی برای تیم های ساحلی استفاده می کنند که قزاقستان از جمله این کشورها است.بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی ایران با اشاره به نقش مهم مربی در این رشته عنوان کرد: تمرینات فشرده مهمترین اصل در والیبال ساحلی است اما نمی توان نقش مربی را نادیده گرفت، زیرا مربیان اصول مهمی را به بازیکنان آموزش می دهند.

«سالمی» در ادامه به میزبانی ایران برای نخستین بار در تور جهانی والیبال ساحلی (در کیش) اشاره و بیان کرد: این میزبانی انگیزه زیادی در بازیکنان ساحلی ایجاد کرده است که تنها برای شرکت کنندگان در این رقابت ها نیست، بلکه جوانان و نوجوانان این رشته را نیز شامل می شود.

کسب این میزبانی نشان می دهد که فدراسیون به والیبال ساحلی بها می دهد و جوانان بیشتری با درک این موضوع جذب والیبال ساحلی خواهند شد.او تأکید کرد: حتی نگاه کردن به رقابت های تور جهانی برای بازیکنان ساحلی ایران آموزنده خواهد بود، زیرا بهترین های جهان در تور جهانی کیش شرکت خواهند کرد.
images
ملی پوش والیبال ساحلی در پاسخ به این سئوال که چه مقامی را برای تیم خود (بهمن سالمی و رحمان رئوفی. بازیکنان گلستانی) در تور جهانی کیش پیش بینی می کند، گفت: تور جهانی سطح بسیار بالایی دارد و نمی توان برای مسابقات آن پیش بینی نتیجه داشت. تلاش خود را خواهیم کرد و امیدوارم با توجه به میزبانی ایران بتوانیم در شأن والیبال ساحلی ایران ظاهر شویم.

گفتنی است، تور جهانی والیبال ساحلی از ۲۵ تا ۳۰ بهمن ماه به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود. ۴ تیم ایران در جدول اصلی این رقابت ها قرار دارند.
در مرحله نهایی اردوی آماده سازی تیم های ملی والیبال ساحلی ایران برای تور جهانی کیش که با حضور شش ملی پوش از هشتم بهمن ماه آغاز شده و به مدت ۱۵ روز ادامه دارد، رحمان رئوفی، بهمن سالمی، آق محمد سلاق و پرویز فرخی از گلستان حضور دارند/گلشن مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست