• تاریخ: 2014-12-19
  • شناسه خبر: 246
  • 2,078 بازدید

برگزاری هفته ۱۲ مسابقات پاییزه ۹۳ گنبدکاووس

  ارکین نیوز-نتایج و آمار هفته دوازدهم (جمعه)   کورس اول _ مسافت ۱۷۰۰ _ ۳ تا ۶ ساله _ هندیکاپ (گروه یک) _ نژاد: ترکمن مقام اول : دلدل طلا (محمدخوجملی) ، زمان: ۲٫۰۳٫۳۳ مقام دوم : سومار (کمال دلیجه عطا) مقام سوم ...

15672

 

ارکین نیوز-نتایج و آمار هفته دوازدهم (جمعه)

 

کورس اول _ مسافت ۱۷۰۰ _ ۳ تا ۶ ساله _ هندیکاپ (گروه یک) _ نژاد: ترکمن

مقام اول : دلدل طلا (محمدخوجملی) ، زمان: ۲٫۰۳٫۳۳

مقام دوم : سومار (کمال دلیجه عطا)

مقام سوم : غوغاگل جهان (جواد آچاک)

* در غیاب تیزپایزدانی

 

کورس دوم _ مسافت ۱۰۰۰ _ ۲ ساله های ۲۴-۲۸ امتیاز _ نژاد: دوخون

مقام اول: بلک بوگاتی (نورمحمدبهادر) ، زمان: ۱٫۰۲٫۴۸

مقام دوم: ایزامر (بنیامین جرجانی)

مقام سوم: نازمحل (امین محمدی)

* در غیاب میس استورم

شرح کورس ؛ قبل از کورس بیشتر نگاه ها بر روی ریبل ناز و نازمحل بود. کورس با فرار ایزامر و بلک بوگاتی آغاز شد… ریبل ناز هم تعقیب کننده این دو اسب بود… فرنیا و نازمحل هم در انتها کار را دنبال میکردند… ایزامر با بنیامین جرجانی سکانداری کورس را تا پیچ آخر برعهده داشت… کره افیر یعنی بلک بوگاتی که چندان حساب نمیشد ، بعد از پیچ آخر ناگهان گوی سبقت را از ایزامر ربود و شنل قهرمانی را بر تن کرد… اسبهای ایزامر و نازمحل هم بترتیب دوم و سوم شدند… مربی مجید ایری با این قهرمانی ثابت کرد که مرد روزهای سخت هست… نورمحمد بهادر چابکسوار بلک بوگاتی بود…

 

کورس سوم _ مسافت ۱۷۰۰ _ ۳ ساله های ۴۴-۵۲ امتیاز _ نژاد: دوخون

مقام اول: ورگلاس (پیمان قلرعطا) ، زمان: ۱٫۵۱٫۲۵

مقام دوم: پلاوچی (قربان محمد اودک)

مقام سوم: ساریسا (فیض الله رجال)

* در غیاب نبردلرستان

* فرار ابتدا به ساکن ورگلاس …

 

کورس چهارم _ مسافت ۱۷۰۰ _ ۳ تا ۶ ساله های ۸-۱۴ امتیاز _ نژاد: دوخون

مقام اول: گل اسپید (احمدپقه) ، زمان: ۱٫۵۴٫۷۹

مقام دوم: نیاگارا (امان محمد قلرعطا)

مقام سوم: تیرداد (کمال دلیجه عطا)

* در غیاب دالیا

 

کورس پنجم _ مسافت ۱۷۰۰ _ ۳ تا ۷ ساله _ هندیکاپ (گروه یک) _ نژاد: تروبرد داخلی

مقام اول: پرشین لجند (جواد آچاک) ، زمان: ۱٫۴۹٫۴۹

مقام دوم: بای هان (محمد خوجملی)

مقام سوم: هج دیو (کمال دلیجه عطا)

* در غیاب ساورسام

 

کورس ششم _ مسافت ۱۵۵۰ _ ۲ ساله های ۸-۱۲ امتیاز _ نژاد: تروبردداخلی

مقام اول: مهاجم (نورمحمدبهادر) ، زمان: ۱٫۴۲٫۰۶

مقام دوم: سی آر سون (کمال دلیجه عطا)

مقام سوم: ریودژ (یاسرجرجانی)

* در غیاب آترینا

_______________________________________________________

 

بهترین چابکسوار هفته: نورمحمد بهادر با ۱۶ امتیاز ( دو قهرمانی از دو استارت )

بهترین اسب: بلک بوگاتی

بهترین سیلمی: المرام ( ۱۸ امتیاز )

بهترین مربی: زین الدین جمشیدی ( ۱۰ امتیاز )

 

** در همه ی کورسها یک اسب از شرکت در مسابقه انصراف داد.

یل یالی

 

  • عارف - 2014-12-20 در 9:48 ب.ظ

    سلام۰نتایج مسابقات اسبدوانی را مرتب بزارید واگر ممکنه برنامه مسابقات را هم چندروز قبل توسایت بزارید

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست