• تاریخ: 2017-10-14
  • شناسه خبر: 24159
  • 363 بازدید

برگزاری مسابقات ورزشی در بخش مرزی داشلی برون گنبد

ارکین نیوز-مسابقه تیراندازی به اهداف پروازی(تراپ) و کشتی محلی از سوی هیئت تیراندازی شهرستان گنبدکاووس ، خیرین و با همکاری هنگ مرزی اترک و بخشداری در بخش مرزی داشلی برون شهرستان گنبدکاووس برگزار شد. در این مسابقات که در ر ...

ارکین نیوز-مسابقه تیراندازی به اهداف پروازی(تراپ) و کشتی محلی از سوی هیئت تیراندازی شهرستان گنبدکاووس ، خیرین و با همکاری هنگ مرزی اترک و بخشداری در بخش مرزی داشلی برون شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

در این مسابقات که در روستای تنگلی شهر مرزی اینچه برون برگزار شد در بخش در مسابقه تراپ ۱۰۰ نفر از تیراندازان سلاح های شکاری از سراسر استان گلستان و در بخش کشتی نیز ۱۰۰ نفر از ورزشکاران از شهرستانهای اطراف شرکت کردند.

سرپرست هنگ مرزی اترک در تشریح این خبر گفت: در بخش تیراندازی به اهداف پروازی ۲۸ نفر به دوره نهایی راه یافتندو ۶ نفر برنده بهترین تیراندازان استانی شدند که به نفر اول و دوم هر کدام یک رأس بز، نفرسوم ۲۵۰ هزارتومان، چهارم ۱۵۰ هزار،ینچم ۱۰۰ و نفر ششم ۵۰ هزارتومان اهداء شد.
photo_2017-10-12_07-40-32
سرهنگ محمدرضا سراوانی همچنین اذعان کرد: در بخش مسابقات کشتی محلی نیز که با همکاری بخشداری، هنگ مرزی اترک،اعضای شورای اسلامی و دهیاری بخش مرزی داشلی برون در روستای دوزالوم (فدوی) برگزار شد به نفر اول یک راس بز و نفرات دوم، سوم به ترتیب ۱۰۰ هزار تومان جوایز نقدی اهداء شد.

گفتنی است به برگزار کنندگان این مسابقات بانشاط و با شکوه نیز به رسم یادبود و تقدیر لوح سپاس اهداء شد/قابوسنامه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست