• تاریخ: 2016-08-20
  • شناسه خبر: 20011
  • 382 بازدید

برگزاری مسابقات منطقه ای تیراندازی در بندرترکمن

ارکین نیوز-مسابقات منطقه ای تیراندازی در رشته بنج رست تفنگ بادی، با عنوان جام دریای خزر در ورزشگاه شهید قاندومی بندرترکمن در غرب استان گلستان برگزار شد. به گزارش روز شنبه ایرنا در این دوره از مسابقات تیراندازی بنج رست ،ت ...

ارکین نیوز-مسابقات منطقه ای تیراندازی در رشته بنج رست تفنگ بادی، با عنوان جام دریای خزر در ورزشگاه شهید قاندومی بندرترکمن در غرب استان گلستان برگزار شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا در این دوره از مسابقات تیراندازی بنج رست ،تیراندازان چهار استان تهران، گلستان، مازندران و سمنان در مسافت ۲۵ متر تفنگ بادی با هم رقابت پرداختند.
در پایان این رقابت ها، میثم کماسایی از تهران اول و هادی و یونس اونق از بندرترکمن به ترتیب دوم و سوم شدند.
این مسابقات در زمین چمن ورزشگاه قاندومی و با حضور ۱۷ شرکت کننده برگزار شد.
عبدالحکیم ادریسی رییس هیات تیراندازی بندرترکمن در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ،هدف این مسابقات را برگزاری یک رقابت سالم و دوستانه بین تیراندازان منطقه عنوان کرد و اظهار داشت: با همکاری اداره ورزش و جوانان و محیط زیست بندرترکمن و در گرامی داشت روز دریای خزر (۲۱مرداد) این برنامه برگزار شد.
وی اضافه کرد: این هیات آمادگی دارد به منظور کاهش فشار و تمرکز شکارچیان منطقه،مسابقات تراپ را نیز در سطح شهرستان برگزار نماید.
ادریسی ادامه داد: سال گذشته چندین مسابقه تیراندازی به اهداف پروازی در بین تیراندازان و شکارچیان منطقه برنامه ریزی و اجرا شد که با حمایت اداره محیط زیست و ورزش شهرستان همراه بود.
بندرترکمن در شمال غرب استان گلستان واقع است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست