• تاریخ: 2015-12-01
  • شناسه خبر: 11256
  • 510 بازدید

برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی گورش جهت اعزام به مسابقات جهانی روسیه در بندرترکمن

ارکین نیوز-رییس اداره ورزش وجوانان بندرترکمن از برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی گورش کشور در بندرترکمن خبرداد. به گزارش آوای ترکمن استادی کم با بیان این خبر افزود: این اردوی تدارکاتی از دیروز در بندرترکمن با حضور بیش از ۲ ...

ارکین نیوز-رییس اداره ورزش وجوانان بندرترکمن از برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی گورش کشور در بندرترکمن خبرداد.

به گزارش آوای ترکمن استادی کم با بیان این خبر افزود: این اردوی تدارکاتی از دیروز در بندرترکمن با حضور بیش از ۲۰ورزشکار آغازشده وتا ۳روز ادامه دارد.
وی ادامه داد: در تیم ملی گورش میرابی گورش کار شایسته بندرترکمن نیز حضور دارد.

استادی کم تصریح کرد : این اردوی تدارکاتی برایآماده سازی بازیکنان است وقرار است مسابقات جهانی ۱۹ آذر ماه در روسیه برگزارشود.

رییس اداره ورزش وجوانان بندرترکمن خاطر نشا ن ساخت:هفته گذشته نیز مسابقات قهرمان کشورگورش انتخاب تیم ملی در بندرترکمن با حضور ۱۰۰ورزشکار از از استان های سمنان، خراسان شمالی و شهرستان های بندرترکمن، کلاله، گمیشان، مراوه تپه، آق قلا و گنبدکاووس در هشت وزن برگزارشد که در پایان این رقابتها

در این مسابقات ۱۰۰ورزشکار از استان های سمنان، خراسان شمالی و شهرستان های بندرترکمن، کلاله، گمیشان، مراوه تپه، آق قلا و گنبدکاووس در هشت وزن حضور داشتند تیم های سیمین شهر، خراسان شمالی و بندرترکمن به ترتیب اول تا سوم شدند که نفرات اول و دوم این رقابت ها به اردوی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات جهانی روسیه دعوت شدند.
آوای ترکمن

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست