• تاریخ: 2017-08-28
  • شناسه خبر: 23726
  • 299 بازدید

برنامه و اسامی داوران و ناظران هفته چهارم لیگ برتر والیبال ساحلی

ارکین نیوز-هفته چهارم لیگ برتر والیبال ساحلی روز چهارشنبه هشتم شهریورماه با چهار مسابقه پیگیری خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فدارسیون والیبال، هفته چهارم دور رفت دومین دوره لیگ برتر والیبال ساحلی به میزبانی شهرهای تهران ...

ارکین نیوز-هفته چهارم لیگ برتر والیبال ساحلی روز چهارشنبه هشتم شهریورماه با چهار مسابقه پیگیری خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون والیبال، هفته چهارم دور رفت دومین دوره لیگ برتر والیبال ساحلی به میزبانی شهرهای تهران، بافق، سلمانشهر و بابلسر پیگیری خواهد شد.

در تهران و در باشگاه پیکان، تیم شهرداری منطقه ۲۲ تهران از همنام رودسری خود میزبانی خواهد کرد. علیرضا برومند و آرش قربانی داوران این مسابقه گروه نخست هستند و کامران ذوفی نیز نظارت آن را بر عهده خواهد داشت.

در دومین دیدار هفته چهارم گروه یک که در بافق یزد برگزار می شود، تیم های فولاد بافق و اطلس مرغ صبا با نظارت حسینعلی سلاق به مصاف یکدیگر می روند. قضاوت این مسابقه را نیز اکبر مصیبی و احسان براتی کیا بر عهده دارند. در گروه یک تیم میکا مال این هفته استراحت دارد.

تیم های آکادمی وثوق و هتل کانیار علی آباد کتول از گروه دوم دور مقدماتی لیگ برتر ساحلی در سلمانشهر استان مازندران به مصاف یکدیگر خواهند رفت که رامین کرد نظارت بر این مسابقه را بر عهده دارد. نعیم پورنایب و مهدی محمودی نیز قضاوت این جدال ساحلی را بر عهده دارند.

در چهارمین و آخرین مسابقه این هفته لیگ برتر ساحلی تیم های توپکا شمال و توسعه و عمران متل قو در شهر بابلسر استان مازندران به مصاف یکدیگر می روند.

نورمحمد محرابی و امیرحسین صادقی قضات این دیدار را بر عهده دارند و نادر انصاری نیز ناظر آن است. در گروه دوم تیم اوج رامسر این هفته استراحت دارد.

دیدار نخست تیم ها ساعت ۹ برگزار می شود و مسابقه دوم نیز ساعت ۱۷ انجام خواهد شد (دیدار دوم شهر بافق ۱۶ برگزار می شود). در صورت نیاز به برگزاری گلدن ست، یک ساعت بعد از پایان مسابقه دوم انجام می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست