• تاریخ: 2015-06-16
  • شناسه خبر: 4956
  • 1,416 بازدید

بررسی مشکلات تیم فوتبال شهدای آق قلا با حضور رییس هیات فوتبال گلستان

ارکین نیوز-سرویس ورزشی:جلسه رسیدگی به مشکلات و بررسی وضعیت تیم فوتبال شهدای آق قلا با حضور اتراچالی رییس هیات فوتبال استان و دزیانی مسئول کمیته فوتسال گلستان،یلقی رییس اداره ورزش شهرستان آق قلا و عباسی مدیر تیم شهدا در م ...

IMG_8436 (1)
ارکین نیوز-سرویس ورزشی:جلسه رسیدگی به مشکلات و بررسی وضعیت تیم فوتبال شهدای آق قلا با حضور اتراچالی رییس هیات فوتبال استان و دزیانی مسئول کمیته فوتسال گلستان،یلقی رییس اداره ورزش شهرستان آق قلا و عباسی مدیر تیم شهدا در مکان اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار گردید.

ابتدا فریدون یلقی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا شمه ای از مشکلات تیم شهدای آق قلا که نماینده فوتبال گلستان در لیگ زیرگروه کشور می باشد را به رییس هیات فوتبال استان و دیگر حضار بیان نمودو گفت:با توجه به اینکه شرکت این تیم در آوردگاه مهمی مثل لیگ۳ هزینه بر بوده و ازطرف دیگر اسپانسر تیم هم به تعهدات خود عمل نکرده ،از مسئولین امر خواست که چاره اندیشی اصولی صورت گیرد.

عباسی مدیر تیم شهدای آق قلا از عدم تعهد اسپانسر تا این لحظه ابراز گلایه نمود وگفت:باتوجه به عدم حمایت و کمک از طرف اسپانسر مربوطه، قرار داد داخلی این تیم را فسخ می کنم.

وی در جواب یلقی که ادامه وضعیت تیم چگونه می باشد،افزود:در صورت تهیه مبالغ ادامه می دهم و گرنه تیم را به یک شهر دیگر استان ویا حتی کشور واگذار مینماییم .

اتراچالی رییس هیات فوتبال گلستان به هزینه گزاف و سنگین مسابقات لیگ ۳ کشور اشاره نمود و متذکر شد:اگر با بچه های خود شهر به این مسابقات اعزام شوید خیلی از هزینه ها کم می شود و گرنه برای شرکت در این مسابقات به یک اسپانسر قوی نیاز دارید.

وی درباره قراردادی که بین شهدای آق قلا با اسپانسر مربوطه بسته شده را بعلت ثبت نشدن در هیات فوتبال شهرستان و استان قانونی ندانست و یاد آور شد: در صورت امکان و واگذاری ،آق قلا یک سهمیه لیگ برتر را گرفته و سال بعد از سوپر لیگ شروع نمایدو تیم به یکی از شهرهای استان واگذار گردد و در گلستان بماند.

عباسی نامه فسخ قرارداد با اسپانسر را در خاتمه به هیات فوتبال گلستان ارسال کرد تا عملا کار اسپانسر تمام شده باشد.

@در آینده بیشتر از این تیم خواهید شنید….

  • طعنه - 2015-06-16 در 10:19 ق.ظ

    امیدواریم با درایت مسئولین راه حلی برای ادامه روند صعودی تیم شهدای آق قلا پیداد شود تا این تیم خوب بتواند مثل سابق روند کاری خود را دنبال کند///

  • کسلخه - 2015-06-20 در 2:40 ق.ظ

    سلام.بالاخره وضعیت تیم شهدا چی شد؟اسپانسر دیگه پیداشده یا نه؟لطفا از وضعیت نامشخص این تیم چیزی بنویسید؟

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست