• تاریخ: 2015-12-13
  • شناسه خبر: 11673
  • 711 بازدید

برد طلایی شهدا درمقابل قم/گلی پور این بار هم ناجی آق قلایی ها شد

ارکین نیوز- عصر امروز و در ادامه مسابقات لیگ دسته سه باشگاههای کشور یک دیدار در گرگان برگزار گردید که در پایان تیم با انگیزه آق قلا با درخشش بازیکن با تجربه خود یگن محمد گلی پور بر حریف پیروز شد.. نیمه اول با حملات تیم ح ...

ارکین نیوز- عصر امروز و در ادامه مسابقات لیگ دسته سه باشگاههای کشور یک دیدار در گرگان برگزار گردید که در پایان تیم با انگیزه آق قلا با درخشش بازیکن با تجربه خود یگن محمد گلی پور بر حریف پیروز شد..

نیمه اول با حملات تیم حریف آغاز و در دقیقه ۳۴ یک موقعیت خطرناک برای قمی ها ایجاد شد که آنها نتوانستند از موقعیت بدست آمده استفاده کنند ودر پایان این نیمه دوتیم با نتیجه مساوی بدون گل به رختکن رفتند..

اما نیمه مربیان برای تیم آق قلایی ها خوش یمن بود.در این نیمه بازیکنان تیم میزبان چندین موقعیت گل را از دست دادند که در دقیقه ۶۵یگن محمد گلی پور کاپیتان و پیشکسوت این تیم با ضربه زیبا گل اول و برتری نماینده گلستان را به ثمر رساند.
IMG_56651
در این نیمه ضربه سرکش و غیر مهار شدنی عبدالغفور میزاعلی در دقیقه ۸۳ به دیرک دروازه برخورد کرد.

در این بازی گذشتن از سد مدافعان مستحکمی همچون جلال نیکخوی سید،طالب اسماعیلی،رحیم چوگان و غفار عاشور پور کار آسانی نبودو مشکلاتی را برای مهمان بوجود آورد.

تکنیکهای ناب و تماشایی غفور میزاعلی،رئوف یلقی،عادل جمالی ،کریم شایسته ،صمدتوکلی و پیشکسوت این تیم یگن محمدگلی پور که قلب میدان را از آن خود کرده بودند برای حریف دردسرساز شده بود.

و اما دوازه بان بلند پرواز این تیم پویا مقصودلو که پروازها و حرکات دیدنی آن تماشاگران را مجذوب خود می کرد و روز آرامی را برای نماینده گلستان بوجود آورد.

  • FIFA SPORT - 2015-12-14 در 12:58 ب.ظ

    فیفا اسپورت این برد شیرین را برای تیم شهدای آق قلا تبریک میگوید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست