• تاریخ: 2016-02-08
  • شناسه خبر: 14387
  • 565 بازدید

برتری تیم والیبال آق قلا در برابر مهمان خود در بازی دوم مرحله پلی آف

ارکین نیوز-تیم والیبال ترکمن صحرا آق قلا در بازی دوم مرحله پلی آف لیگ دسته یک باشگاه های کشور در برابر مهمان خود تیم گل گهر سیرجان به پیروزی رسید. به گزارش ایرنا از ورزش و جوانان گلستان تیم والیبال ترکمن صحرای آق قلا عصر ...

ارکین نیوز-تیم والیبال ترکمن صحرا آق قلا در بازی دوم مرحله پلی آف لیگ دسته یک باشگاه های کشور در برابر مهمان خود تیم گل گهر سیرجان به پیروزی رسید.

به گزارش ایرنا از ورزش و جوانان گلستان تیم والیبال ترکمن صحرای آق قلا عصر یکشنبه در دومین بازی این مرحله در برابر گل گهر سیرجان با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی دست یافت.

در این بازی که در محل سالن امام خمینی(ره) با حمایت تماشاچیان علاقمند به والیبال شهرستان آق قلا برگزار شد، در ست اول تیم ترکمن صحرا با بازی بی نقص و تماشایی بازیکنان و هدایت ایراهیم سن سبلی سرمربی خود ۲۵ بر۲۲ به برتری رسید.

در ست دوم حمایت های یک صدای تماشاچیان و بازی خوب بازیکنان آق قلا، کار را برای تیم مهمان سخت کرد و نتیجه ۲۵ بر۲۰ به نفع ترکمن صحرا تمام شد.

در ست سوم تیم گل گهر سیرجان با تلاش بیشتر و دریافت های خوب عقب زمین توانست نتیجه را ۲۵ بر ۱۹ به نفع خود به پایان برساند و ست چهارم بازی با راهنمایی سرمربی تیم، همت بازیکنان و تشویق های بی امان تماشاچیان کار برای تیم سیرجانی سخت شد که در نهایت تیم ترکمن صحرا با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به برتری رسید تا در این بازی تماشایی ۳ بر ۱ به پیروزی برسد.

در این دیدار علی عبادی با کسب۲۰ امتیاز و محمود پورقاز با کسب ۱۷ امتیاز برای ترکمن صحرای آق قلا امتیاز آورترین بازیکنان میدان بودند، همچنین بازیکنان تیم گل گهر سیرجان در این بازی ۳۲ خطای امتیاز آور برای تیم حریف انجام دادند.

با این برد ۳ بر ۱ تیم ترکمن صحرا آق قلا و باخت ۳ بر ۱ در خانه حریف در مقابل گل گهر سیرجان، اکنون هر دو تیم یک برد و یک باخت دارند و بازی سوم و سرنوشت ساز در روز چهارشنبه ۲۱ بهمن ۹۴ در شهرستان سیرجان استان کرمان برگزار می شود که تیم پیروز به مرحله بعد صعود خواهد کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست