• تاریخ: 2016-02-04
  • شناسه خبر: 14193
  • 411 بازدید

باخت تیم والیبال آق قلا در پلی آف لیگ دسته یک باشگاه های کشور

ارکین نیوز- تیم والیبال ترکمن صحرا آق قلا در اولین بازی مرحله پلی آف لیگ دسته یک باشگاه های کشور نتیجه را به میزبان خود گل گهر سیرجان واگذار کرد. به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از ورزش وجوانان گلستان، تیم آق قلا که به عنوان ...

ارکین نیوز- تیم والیبال ترکمن صحرا آق قلا در اولین بازی مرحله پلی آف لیگ دسته یک باشگاه های کشور نتیجه را به میزبان خود گل گهر سیرجان واگذار کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از ورزش وجوانان گلستان، تیم آق قلا که به عنوان تیم چهارم گروه چهار به مرحله پلی آف این رقابت ها صعود کرده بود عصر چهارشنبه در سیرجان به دیدار تیم گل گهر این شهرستان رفت و با نتیجه سه بر یک مغلوب میزبان شد.

در ست اول بازی ترکمن صحرا با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ مغلوب میزبان شد، در ست دوم تیم سیرجانی ۲۵ بر ۱۸ توانست ترکمن صحرا را شکست دهد، در ست سوم تلاش بازیکنان و تدابیر مربی تیم آق قلا باعث شد تا با برد ۲۵ بر۲۳ امید به این تیم برگردد، اما ست چهارم نیز با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به نفع تیم گل گهر سیرجان تمام شد و نماینده گلستان اولین بازی مرحله پلی آف را واگذار کرد.

ابراهیم سن سبلی سرمربی تیم ترکمن صحرا با بیان اینکه بازیکنان تمام تلاش خود را بکار گرفتند، نداشتن بازیکنان ذخیره کافی برای تعویض بازیکنان خسته و همچنین خستگی مسیر طولانی آق قلا تا سیرجان را علت این شکست عنوان کرد.

محمود پورقاز کاپیتان تیم ترکمن صحرا نیز اظهار امیدواری کرد که در بازی برگشت با حمایت تماشاچیان آق قلایی، تیم ترکمن صحرا بتواند پیروز میدان باشد.
بازی بعدی تیم والیبال ترکمن صحرای آق قلا با تیم گل گهر سیرجان ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۱۸ بهمن ۹۴ در محل سالن امام خمینی (ره) شهرستان آق قلا برگزار می شود.

آق قلا در شمال استان گلستان واقع است، این شهرستان با گرگان ۱۵ کیلومتر فاصله دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست