• تاریخ: 2015-09-05
  • شناسه خبر: 7783
  • 619 بازدید

ایوب آرخی رکورد پرتاب نیزه ایران را جابجا کرد

ارکین نیوز- دونده گلستانی در دومین مرحله از لیگ نوزدهم دو ومیدانی کشور موفق به شکستن رکورد ملی پرتاب نیزه ایران شد. در مرحله دوم لیگ دوومیدانی ایوب آرخی از تیم نفت فلات قاره ایران موفق شد رکورد ملی پرتاب نیزه را جابجا کر ...

ارکین نیوز- دونده گلستانی در دومین مرحله از لیگ نوزدهم دو ومیدانی کشور موفق به شکستن رکورد ملی پرتاب نیزه ایران شد.

در مرحله دوم لیگ دوومیدانی ایوب آرخی از تیم نفت فلات قاره ایران موفق شد رکورد ملی پرتاب نیزه را جابجا کرده و با کسب رکورد ۷۵٫۷۰ متر مقام قهرمانی این ماده را از آن خود کند و رکورد ملی را ارتقا دهد.

در این مسابقات که در شیراز برگزار شد، صادق خادمی از تیم پارس مهر فارس با رکود ۶۸٫۰۴ متر در جایگاه دوم قرار گرفت و امید تاجی از شهرداری تبریز با ۶۷٫۹۴ متر سوم شد.

مرحله دوم از رقابت های لیگ دو و میدانی در شرایطی در شیراز به پایان رسید که تیم نفت فلات قاره ایران همچنان صدر جدول رده بندی را دارد.

در مرحله دوم این مسابقات که با حضور بیش از ۱۵۰ شرکت کننده از تیم های افضل توس، بتن شیب سنقر کرمانشاه، پارس مهر فارس، سبک سازان شرق، شهرداری تبریز، شهرداری سنندج، صنعت مس کرمان، طنین موجهای آبی، کاسپین قزوین، نفت فلات قاره ایران، نیروی هوایی و هتل ورزش خوزستان برگزار شد، تیم نفت فلات قاره ایران با ۲۸۹ امتیاز صدرنشین است و تیم های شهرداری تبریز و سبک سازان شرق به ترتیب با ۱۴۱ و ۱۰۱ امتیاز در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند.

تا پایان دومین مرحله از لیگ نوزدهم دو و میدانی یک رکورد ملی توسط ایوب آرخی و یک رکورد باشگاهی توسط کاوه موسوی شکسته شده است.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست