• تاریخ: 2015-06-10
  • شناسه خبر: 4794
  • 3,122 بازدید

اولین سالن والیبال بخش خصوصی در آق قلا احداث می شود

ارکین نیوز – احمد ایری ملی پوش والیبال نشسته تیم ملی که این روزها مربیگری تیم میدان آق قلا را در تمامی رده های سنی بر عهده دارد در حال رایزنی برای احداث سالن اختصاصی با سرمایه گزاری بخش خصوصی می باشد. این سالن که د ...

28vd7k5
ارکین نیوز – احمد ایری ملی پوش والیبال نشسته تیم ملی که این روزها مربیگری تیم میدان آق قلا را در تمامی رده های سنی بر عهده دارد در حال رایزنی برای احداث سالن اختصاصی با سرمایه گزاری بخش خصوصی می باشد.
این سالن که در صورت احداث به اولین سالن اختصاصی والیبال بخش خصوصی در استان تبدیل خواهد شد شامل سالن تمرین ، سالن بدنسازی ، خوابگاه و سایت اداری خواهد بود.
گفته می شود زمین سالن مورد نیاز در غرب شهر آق قلا نزدیک محله آق تکه خان خریداری شده و در حال رایزنی برای دریافت مجوز ساخت و تغییر کاربری زمین است .
1414394372_img_2536
احمد ایری در کنار هیوه چی فرماندار آق قلا

  • خداوردی طعنه - 2015-06-10 در 12:04 ب.ظ

    امیدواریم که این کار مهم صورت گیرد که با عملیاتی شدن این کار در روند کاری والیبال هم از نظر سخت افزاری ونرم افزاری پیشرفت قابل ملاحضه ای خواهیم داشت/امیدواریم که مسئولین در راس آن رئیس محترم اداره ورزش وجوانان/فرماندار عزیز شهرستان و…همکاریهای لازم را با مربی جوان آقای ایری((ملی پوش))والیبال نشسته کشورمان داشته باشند//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست