• تاریخ: 2015-03-16
  • شناسه خبر: 2476
  • 1,652 بازدید

انتقاد سرمربی تیم نونهالان استیل البرز آق قلا از مسئولین شهر

ارکین نیوز – چرا مسئولین شهرستان اق قلا بلاخص شخص اول سیاسی شهرستان به فکر بچه های زحمتکش وبی ادعای شهدای اق قلا نیست. به گفته اقای عباسی به علت نبودن اسپانسر امتیاز تیم به شهرستان دیگری واگزار خواهد شد. به نظر شما ...

عبدالله+شایسته
ارکین نیوز – چرا مسئولین شهرستان اق قلا بلاخص شخص اول سیاسی شهرستان به فکر بچه های زحمتکش وبی ادعای شهدای اق قلا نیست.

به گفته اقای عباسی به علت نبودن اسپانسر امتیاز تیم به شهرستان دیگری واگزار خواهد شد.

به نظر شما ورزشکاران اق قلا با چه انگیزه ای به دنبال ورزش کردن باشند.

بیایید خودتان قضاوت کنید جوانهایی که حدود ۶ ماه تمرین کردند ودر مسابقات شرکت کردند به امید اینکه بعد از قهرمانی بتوانند در مسابقات کشوری شرکت کرده ومطرح شوند وبا اقتدار هم قهرمان استان شدند وبعد به انها بگویند که اول شدید که شدید یک تیم دیگر جای شما به زیر گروه کشور میرود چه حالی پیدا می کنید؟ ایا دوباره ورزش می کنید؟

چرا بیشتر تیمهای لیگ ۳ کشور شهرداری هستند ایا شهر ما شهرداری ندارد مثال می اوریم ::شهرداری بهشر-شهرداری اسلام شهر -شهرداری استارا -شهرداری جویبار-شهرداری تبریز -و…… در کشور دارند تیم داری میکنند ایا ما نمی توانیم .

چرا تیم نونهالان ما به خاطر مخارج زیاد با نصف بازیکنان به مسابقات میرود ایا اقای واحدی فر مسئول ورزش این شهر است که به نونهالان برسد چه سودی برای او دارد پس لطف کنید اورا در این امر خیر یاری کنید تا سال دیگر از این کارش پشیمان نشود.

در مسابقات گذشته که میزبان نونهالان کشور بودیم هیچ نوع کمکی به اقای واحدی فر از طرف مسئولین یا اشخاص عادی نشد ودر این امر خیر فقط و فقطاز خودش خرج کرد حتی پول اوردن خاک وخاکریزی هم از خودش بود .باز هم گروهی از ورزشکاران شهردستشان درد نکند که در کارهای میزبانی کمک کردند وفقط شهردار ورزش دوست شهر دستش در نکند امکانتش را در اختیار گذاشته بود..

بیایید جوانان با استعداد اق قلا را نا امید نکنیم وسلام.
منبع:سایت آق قلا اسپورت

  • فرهنگ - 2015-03-17 در 9:35 ق.ظ

    جناب آقای شایسته جادارد بعنوان یک شهروند از زحمات جنابعالی و آقای واحدی فر و فوتبالیست های شهرستان تشکر نمایم چراکه بعد از مدتها در شهرستان فوتبال باکیفیت و به روز را در مسابقات شاهد هستیم و از خداوند آرزوی توفیق دارم و از مسئو لین علی الخصوص فرماندار محترم شهردار و اعضای شورای شهر نیز میخام که واقعا قدر چنین جوانانی رابدانند چون یافتن و تربیت نمودن چنین جوانان شایسته واقعا هزینه بر است پس جه بهتر از دستشان ندهید

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست