• تاریخ: 2015-06-24
  • شناسه خبر: 5299
  • 934 بازدید

انتقاد شدید سرمربی روبین‌کازان از سردار آزمون

ارکین نیوز-سرمربی روبین‌کازان با انتقاد شدید از سردار آزمون و رفتارهای بچگانه این بازیکن عنوان کرد: “بی‌نظمی‌هایی که او در روزهای اخیر انجام داده است، به ضررش تمام خواهد شد.” سردار آزمون، مهاجم جوان تیم ملی ا ...

273106_475
ارکین نیوز-سرمربی روبین‌کازان با انتقاد شدید از سردار آزمون و رفتارهای بچگانه این بازیکن عنوان کرد: “بی‌نظمی‌هایی که او در روزهای اخیر انجام داده است، به ضررش تمام خواهد شد.”

سردار آزمون، مهاجم جوان تیم ملی ایران که در نیم‌فصل دوم فصل قبل به رستف پیوست، بار دیگر به روبین‌کازان بازگشت. رومن بیلیاتدینف، سرمربی روبین‌کازان در گفت‌وگو با سایت ورزش روسیه درباره دلیل نیمکت‌نشینی آزمون در فصل گذشته گفت: برخلاف آن چه وبلاگ‌ها و روزنامه‌ها می‌نویسند هیچ مشکلی بین من و سردار نبود. حتی وقتی او را نیمکت‌نشین کردم، هم سعی کردم قانعش کنم و به او گفتم که تو بازیکن مورد علاقه من هستی و دنبال پول نرو؛ چرا که در روبین‌کازان آینده داری. پس از این صحبت‌ها او تصمیم گرفت تا به صورت قرضی به روستف برود و در این تیم بازی کند.

سرمربی روبین‌کازان در ادامه گفت: همیشه به آزمون اعتقاد داشتم ولی او خودش شرایطی به وجود آورده است که مهاجم اول تیم من نباشد. او پس از جام ملت‌ها در حالی که مصدوم بود به تیم ما اضافه شد و این در حالی است که ما او را آماده به تیم ملی ایران تحویل داده بودیم. علاوه بر آن نوسان زیادی هم در کار سردار دیده می‌شود که فکر می‌کنم به مرور زمان برطرف شود. اینها باعث می‌شود که نتوانیم روی او به عنوان مهاجم ثابت تیم حساب کنیم. همان طور که قبلا گفته‌ام او باید روی جثه‌اش کار کند و اجازه ندهد به سادگی مصدوم شود.

او درباره تمدید قرارداد آزمون نیز گفت: سردار به من قول داده است که در کازان بماند. من برای تمدید قرارداد به پای آزمون نمی‌افتم و التماس نمی‌کنم که لطفا در کازان بمان. تصمیم با خود اوست.

بیلیاتدینف در پایان و در پاسخ به این سوال که سردار الان کجاست، گفت: متاسفانه نه می‌دانم آزمون الان کجاست نه علیرضا حقیقی. قرار بود آزمون ۱۸ ژوئن که تمرینات ما شروع می‌شود خودش را به محل تمرینات تیم برساند؛ چرا که تیم ملی ایران نیز در آن تاریخ بازی نداشت و او قرار بود بلافاصله پس از بازی تیم ملی ایران به اردوی روبین‌کازان اضافه شود ولی متاسفانه او بی‌نظمی کرده و خودش را به اردوی تیم نرسانده است. این بی‌نظمی بیش از هر چیز به ضرر خودش خواهد بود. این رفتارهای سردار نشان می‌دهد که او بچه است و اگر تا اواخر همین ماه در تمرینات حضور پیدا نکند، یعنی این که یک طرفه قراردادش را فسخ کرده است.
مشرق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست