• تاریخ: 2021-02-12
  • شناسه خبر: 30822
  • 499 بازدید

امکانات والیبال ساحلی در منطقه گنبدکاووس فراهم می‌شود

ارکین نیوز-معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به درخواست نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار گنبدکاووس و مسوولان امکانات لازم برای والیبال ساحلی در منطقه گنبدکاووس فراهم می‌شود. ج ...

ارکین نیوز-معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به درخواست نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار گنبدکاووس و مسوولان امکانات لازم برای والیبال ساحلی در منطقه گنبدکاووس فراهم می‌شود.

جمشید تقی‌زاده عصر امروز در مراسم افتتاح چمن مصنوعی شهر اینچه‌برون اظهار کرد: در راستای سیاست‌های کلان وزیر ورزش و جوانان در دهه فجر امسال ۲۲۴ پروژه با اعتبار ۵۰۷ میلیارد تومان در کشور به بهره‌برداری رسید که با افتتاح این پروژه‌ها ۵۰۲ متر مربع به سرانه ورزشی کشور اضافه شد.
وی تصریح کرد: سهم استان گلستان از پروژه‌های دهه فجر امسال ۱۳ پروژه عمرانی و ۱۲ خانه ورزشی با اعتبار ۳۵ میلیارد تومان است که بخشی از آن امروز و بخش دیگر فردا با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح خواهد شد.
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به دستاوردهای دولت در حوزه ورزش خاطرنشان کرد: در سال ۱۳۹۲ تعداد مکان‌های ورزشی در کشور ۴۱ هزار مکان بوده که امروز این تعداد به ۶۱ هزار مکان ورزشی ارتقاء یافته است.
وی بیان کرد: در این مدت ۲ هزار و ۵۰۰ زمین چمن مصنوعی در کشور به بهره‌برداری رسیده و تعداد خانه‌های ورزشی روستایی از ۷۰۰ خانه ورزشی به ۵ هزار خانه ورزشی روستایی افزایش پیدا کرده است.
تقی‌زاده گفت: تعداد سمن‌های جوانان از ۳۰ سمن در ابتدای دولت به ۳ هزار و ۵۰۰ سمن رسیده است.
وی ابراز کرد: بخش مرزی گنبدکاووس پهناورترین بخش در کشور بوده و با توجه به درخواست‌های فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسوولان امکانات لازم برای والیبال ساحلی در منطقه فراهم شده تا شاهد پرورش و تربیت ورزشکاران زبده و ورود آنها به تیم ملی باشیم.