• تاریخ: 2015-05-15
  • شناسه خبر: 4031
  • 672 بازدید

اعزام والیبالیست آق قلایی به مسابقات جهانی کارگری ایتالیا

ارکین نیوز-ایوب اونق والیباست آق قلایی با درخشش در مسابقات کارگری کشور به اردوی تیم ملی کارگری ایران جهت اعزام به مسابقات جهانی ایتالیا دعوت شد. محمدعلی‎ تجری امشب در حاشیه دیدار از محل برگزاری بازی‎های تدارکاتی تیم ملی ...

images (24)
ارکین نیوز-ایوب اونق والیباست آق قلایی با درخشش در مسابقات کارگری کشور به اردوی تیم ملی کارگری ایران جهت اعزام به مسابقات جهانی ایتالیا دعوت شد.

محمدعلی‎ تجری امشب در حاشیه دیدار از محل برگزاری بازی‎های تدارکاتی تیم ملی والیبال ساحلی کارگری کشور در شهرستان بندرترکمن به خبرنگاران گفت: کنفدراسیون جهانی ورزش کارگری حدود ۱۰۰ سال است که تاسیس شده و ما به دلیل نداشتن فدراسیون ورزشی کارگری نمی‎توانستیم عضو کنفدراسیون جهانی ورزش کارگری شویم.

سرپرست هیئت‎های ورزش کارگری گلستان افزود:مهم‌ترین هدف از تشکیل فدراسیون ورزش کارگری سلامت نیروی کار، ارتقاء کمی و کیفی تولید و همگانی کردن ورزش در جامعه کارگری می باشد.

تجری ادامه داد:این مسابقات به مدت یک هفته و در شهر لی نی یانو ایتالیا برگزار خواهد شد.

  • خداوردی طعنه - 2015-05-15 در 11:43 ق.ظ

    این خبر خوبی است که یکی از والیبالیستهای شهرمان دعوت شه به اردوی تیم ملی کارگری.///اما این وسط ایوب اونق باید تلاش وکوشش زیادی از خود باید به خرج دهد تا جزو نفرات اصلی اعزامی به این مسابقات باشد.با آرزوی سربلندی برای این ورزشکار خوب وبا اخلاق آق قلایی.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست