• تاریخ: 2016-09-01
  • شناسه خبر: 20276
  • 1,170 بازدید

اعزام داوود عوض زاده ،عبدالله ایری و خلیل پشتیبان به مسابقات جهانی آلیش

ارکین نیوز- نایب رئیس هیئت کشتی گلستان از اعزام ورزشکاران گلستانی به مسابقات جهانی آلیش خبر داد. محمدحسین ملاح اظهار کرد: تیم ملی کشتی آلیش مردان کشورمان ۱۷ و ۱۸ شهریور در مسابقات جهانی در چولپون آتا قرقیزستان شرکت خواهد ...

ارکین نیوز- نایب رئیس هیئت کشتی گلستان از اعزام ورزشکاران گلستانی به مسابقات جهانی آلیش خبر داد.

محمدحسین ملاح اظهار کرد: تیم ملی کشتی آلیش مردان کشورمان ۱۷ و ۱۸ شهریور در مسابقات جهانی در چولپون آتا قرقیزستان شرکت خواهد کرد که چهار عضو تیم ملی را آلیش کاران گلستانی تشکیل می‌دهند.

وی افزود: سعید خلیلی در وزن ۷۰ کیلوگرم، سیدمحمدکاظم سیدالنگی در وزن ۸۰ کیلوگرم، داوود عوض زاده در وزن ۹۰ کیلوگرم و عبدالله ایری در وزن ۱۰۰ کیلوگرم، نفرات گلستانی تیم ملی کشتی آلیش برای حضور در مسابقات جهانی قرقیزستان هستند که در حال حاضر در اردوی تیم ملی در تهران به سر می‌برند.

نایب رئیس هیئت کشتی گلستان تصریح کرد: همچنین خلیل پشتیبان به عنوان مربی در کادر فنی تیم ملی کشتی آلیش مردان حضور دارد و آقایان اصغری و جزی نیز داوران گلستانی حاضر در مسابقات جهانی هستند.

ملاح ادامه داد: همچنین رقابت‌های جهانی کشتی آلیش زنان نیز همزمان با مسابقات مردان در قرقیزستان برگزار می‌شود که خانم‌ها سرهنگی و دبیری از گلستان به عنوان داور در این پیکارها قضاوت خواهند کرد.

وی یادآور شد: برگزاری کلاس‌های داوری کشتی آلیش در گرگان موجب شد تا استان گلستان چهار نماینده داوری در رقابت‌های جهانی داشته باشد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست